radyo programında hediye kazandım

bugün sabah işe giderken radyoları geziyordum. radyo avrasya diye bir kanal denk geldi. soru soruyordu, soruyu doğru bilip arayan ilk 20 kişiye galaxy s4 ödül diyerek. normalde çok inanıp takmazdım ama yakın zamanda telefonum bozuldu eski telefonumla idare ediyorum şu an, o yüzden biraz ilgimi çekti. aradım verdiği telefonu soruyu bildim ( toprağa suya vs düşen şey nedir? cemre. çok kolay bir soru )
Beni arayıp s4 kazandınız %18 vergisi 198 tl ödemeyi kabul ederseniz göndereceğiz dediler. telefonun çin malı çakma falan olduğunu düşünüp ısrarla bunu sordum gerçek orijinal samsung s4 dedi. ben de gönderin dedim.

soru=sizce bu işte bir bit yeniği var mı? ya da daha önce bu tarz bir şey tecrübe eden oldu mu?

Samsung Galaxy S4 değil abi o en fazla Çin malı Samsunk Galaxy S4 falandır.

  • jamalbsf  (16.05.14 09:42:37)
Üzerinde S4 yazan bir telefon gelecek zaten piyasada olan çakma JAVA tabanlı bir telefon.
Hatta o gelirse bile sevinmek lazım millete hıyar gönderiyorlar.

  • rhan  (16.05.14 09:44:12)
  • copy paste  (16.05.14 09:48:57)
Bizim ofisten biri aynı kanaldan, aynı kampanya ile almış. Oyuncak gibi bir şey geldi, faturası falan yok. Avrasya radyoyu arayınca onlar korsan yayın yapıyorlar bi şeyler bi şeyler demişler. Kargo şirketi değil kurye gibi bir şeyle gelmişmiş, o yüzden nereden geldiği de belli değil.
Uzak durun

  • harmonikhakaret  (16.05.14 10:24:55)