Levent Otel Şikayet/Yardım Ricası

Merhaba,

Bu otelden uzak durun!
2 günlük rezervasyon için Levent oteli aradım ve toplam ödeme ne kadar diye sordum, daha sonra anlaşıp rezervasyon yaptırdım, otele giriş yaptığımızda da yine toplam fiyatı söylediler ve nakit olarak ödeme yaptım. Ama otelden çıkarken o gecelik fiyattı diye benden aynı miktarı bir daha talep ettiler, kavga dövüş biraz indirdiler tutarı ve uçağı kaçırmamak için tartışmaya son verip tekrar ödeme yaptım. Yurt içi ve yurt dışı o kadar otelde kaldım, ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyorum. Üzerine basa basa 2 gecelik fiyat mı diye de sormuştuk. Şimdi ben burayı nereye şikayet edebilirim? Maliye bakanlığına da vergi kaçırıldığı için şikayet edeceğim mutlaka,peşini bırakmayacağım çünkü gerçekten çok zor durumda kaldık. Nasıl bir yol izlemeliyim?

İşlemlerle uğraşmadan önce sizin yardımlarınızı rica ederim,
Teşekkürler,

turizm bakanlığına bir mail ve başbakanlık danışma sistemi bimer'e bi yazı döşe. anasının örekesini bile görür, walla..

  • erty_ksk  (10.05.14 10:18:48)
e hangi otel bu?

  • balpolen  (10.05.14 10:20:37)
fatura almadın mı? vergi kaçırıldığını neye dayandırıyorsun?

otellerin bir odası vs varsa oraya şikayet edebilirsin belki. tüketici hakları komisyonu vardır kaymakamlıklarda oraya da başvur.

evet turizm bakanlığı iyi fikir.
  • [silinmiş]  (10.05.14 10:20:51 ~ 10:21:34)
belge yok mu elinizde? para ödeyip de belge almamanız sizin suçunuz. nereye para öderseniz ödeyin elinizde kanıt olsun ödediğinize ve ne karşılığı ödediğinize dair.

  • prodeq  (10.05.14 10:27:39)
Otel bu: www.leventotelistanbul.com
Her zaman her yerde fatura alırım ama bu sefer almadım, 20 saatlik bir yorgunluk yüzünden parayı verip odaya çıkmıştık hemen. Parayı geri almak değil derdim ama yapılan resmen terbiyesizlik, kesinlikle uğraşacağım bu konuyla.

  • zimbateli  (10.05.14 10:28:22)
Ödemenin yapıldığı belli zaten ama onun gecelik olduğu söylendi sonra. Neyse herkese teşekkürler bilgi için.

  • zimbateli  (10.05.14 10:30:23)
Fatura olmadan iddianızı kanıtlayamazsınız, hatta fatura almadığınız için böyle bir şey yapmış da olabilirler.

  • m e l t e m  (10.05.14 10:31:21)