sevgilime yanlışlıkla tokat attım

ne yapmam lazım?

ctrl+z

  • buzzlightyear  (01.05.14 18:34:31)
kürk sevmez

  • calzoncillos  (01.05.14 18:35:04)
nasıl bir yanlışlık lan o. sevişirken yaşandığı görülmüştür de başka türlüsünü bilemedim. özür dilemek lazım herhalde.

  • sparkle kiddle  (01.05.14 18:35:05)
yanlış anlama sonucu mu tokat attın o zman gönlünü alman lazım
yoksa bi işle uğraşırken elin sekti yüzüne falanmı geldi?
Birde erkek tarafı kim kadın tarafı kim.
  • basond  (01.05.14 18:37:08)
Elma+z yap kasmasın simdi pc de..

  • redeath  (01.05.14 18:37:11)
yanlışlıkla attıysan zaten anlayış gösterirdi. göstermedi mi?

  • henrikirinkil  (01.05.14 18:37:23)
@basond yok seveyim derken yanlışlıkla oldu, tam da ele oturdu.

@redeath anlmdm bbcm.

erkeğim

@henrikirinkil şu an konuşmuyo benimle göstermiş mi?
  • calzoncillos  (01.05.14 18:38:36 ~ 18:39:41)
sağlam çakmışsın demek ki. konuşarak gönlünü almaktan başka seçenek yok gibi duruyor; eğer seni seviyorsa yumuşayacaktır zaten. bol şans.

  • henrikirinkil  (01.05.14 18:41:17)
ya öyle severken falan olmuşsa, biraz somurtur sonra kötü niyetin olmadığını bildiği için geçer. tokat diğer her şeyden kötü her ne olursa olsun onur kırıcı oluyo. ama abi çok komik auhdjdhjdhd benim de başıma gelmişti.

  • golgem var iyi ki golgem var  (01.05.14 18:41:28)
tamam da gönlünü nasıl alacağım?

  • calzoncillos  (01.05.14 18:43:01)
(git: www.youtube.com

böyle bir şey olmuş sanırım. söyle o da sana tokat atsın, ödeşirsiniz.
  • the silent enigma  (01.05.14 18:43:10)
gidip şekerlik yap ne yapıcan başka hediye falan mı almayı düşünüyorsun? gerek yok.

  • golgem var iyi ki golgem var  (01.05.14 18:44:34)
attı zaten ama hala konuşmuyo

  • calzoncillos  (01.05.14 18:45:39)
o esnada sarılıp öpsen sorun yok da gelip buraya duyuru açacak kadar zaman geçmişse ve sen özür anlamında bir hareket yapmadıysan...

tokat attıktan sonra naptın amk?
  • edgenabby  (01.05.14 18:46:57)
yanlışlıkla tokat nasıl atılıyor, merakımdan soruyorum?

  • rock n roll  (01.05.14 18:48:34)
yanlışlıkla tokat atmayı nasıl başardın? kendini kontrol edemedin, o anlamda mı "yanlışlıkla" diyorsun? durum böyleyse tekrarlanmayacağından kendin emin olmalı ve sevgilini de buna inandırmalısın. tekrarlanmayacağından emin değilsen duygularını kontrol etmekte zorlandığın için psikolojik destek alabilirsin belki çünkü ileride herhangi bir kişiye kızdığında daha ciddi bir şey yaşanabilir.

  • m e l t e m  (01.05.14 18:51:06)
ya önce güldüm sonra o bana tokat attı ben de bi daha atcam dedim ama atmadım. hatta öptüm ama konuşmuyo benimle.

@rock n roll ya yanağına vurup sıkacaktım, elim tam oturdu işte.
  • calzoncillos  (01.05.14 18:51:26)
madem sevmek isterken yanlışlıkla vurdun ki hiç inandırıcı değil ama neyse, neden küstü?

  • rock n roll  (01.05.14 18:54:32)
kardeş, şakalaşırken yanlışlıkla elin çarpsa kimse küsmez, bilinçli olarak vurmuşsun.

  • rock n roll  (01.05.14 18:59:18)
Tokatın ustune ateslı bı sekılde sevısseydınız guzel olurdu. Sımdı araya zaman gırmıstır ama, bı deneyebılırsınız..

  • yemektehamsivar  (01.05.14 19:09:58)
oha amma abartmışsınız lan hayatından git falan. Şakayken kaka olmuş işte hanım kızımız da alınmış üzülmüş belli ki abartı tepki gösterip küsmüş.
Git özür dile yanlışlıkla olduğunu anlat güzelce öp kokla sarıl. Başka yapıcak bir şey yok hala konuşmuyorsa rahat bırak gereksiz bi trip olduğunu anlayacaktır eğer gerçekten yanlışlıkla olduysa tabii.

  • kablelvuku  (01.05.14 19:10:26)
yalnız adamın izah ettiği şey tam olarak şu: i.imgur.com

  • cthulhu  (01.05.14 19:11:28)
@cthulhu ben de o espriyi yaptım hatta ama güldüremedim.

  • calzoncillos  (01.05.14 19:14:36)
hepimize bir izah eder misin?
şakalaşırken elin çarpmış, ama sana neden küstü, tam anlayamadık?

  • rock n roll  (01.05.14 19:16:20)
kuzenim atmış, de

  • titiraprap  (01.05.14 19:18:42)
tokatla sıkmakla falan sakalasmak ne sacma yapmayin boyle seyler. bi daha yaparsan terk eder seni.

cicek topla o zaman
  • madeleine elster  (01.05.14 19:20:03)
ya çok da suç gibi taşıma üstünde en iyisi, sen yanlış bişey yaptığını düşünürsen, sürekli bunu hissettirirsen onun da kendini daha bi mağdur görebilir, haliyle trip katsayıları da artabilir. geyiğe vur ortamı şenlendir, arada tekrar özür dile, bi an içim doğruldu walla oy oy falan yap şebeklik bilmemne, bi süre sonra kendine gelir. mümkün mertebe güldürmeye çalışman lazım, gülerse tamam işte. ha tabii şunu iyice belirteceksin güler gülmez, ciddileşeceksin, bile bile yapmamın imkanı yok diyeceksin, sana nasıl kıyarım diyeceksin.

  • cilgin korsan ces  (01.05.14 19:25:04 ~ 19:26:50)
@yemektehamsivar denedim ama yemedi..

  • calzoncillos  (01.05.14 19:25:57)