aranızda veya çevrenizde çekilişlerden bir şey kazanan var mı ?

çekilişleri severim ve mümkün olduğunda aldığım bir ürünse katılmaya çalışırım ama bu zamana kadar bir çöp bile çıkmadı. yani 9999999 tane ufacık şey dağıtan çekilişten bile bir şey çıkmadı en son bir çekiliş vardı nescafe'nin 333 tane ps 4, 3 tane de mercedes veriyordu ben de sütlü köpüklü kahvesinin hastasıydım zaten almıştım on tane falan vardı atmadım paketleri gönderdim ama yine bir şey çıkmayınca acaba diye kıllanmaya başladım. bu çekilişlerde hile hurda falan oluyor mu yoksa tamamen benim bahtsızlığım mı ?

bir de başlıktaki soruya da cevap arıyorum ayrıyeten.

Bana psp cikmisti sprite tan :)

  • köfte  (27.04.14 23:45:33)
lisedeki oda arkadaşıma pepsiden radyo ya da onun benzeri bir şey çıkmıştı.

  • japon askeri  (27.04.14 23:47:08)
Bi sevgilim katildigi butun cekilislerden bir sey kazanirdi.
Araba bisiklet bilgisayar telefon... kazandiklarindan bazilari idi

  • cecilia  (27.04.14 23:50:24)
10 sene kadar önce 3ü birarada ambalajlarını biriktirerek konsere gitmiştim.Onun dışında retweet yaparak da yine konsere gitmişliğim var.Radyo programını arayarak 5-10 kişi tatilyaya giriş kazanmıştık.Ama büyük ödülü kasdediyorsan o olmadı

  • möldersgotinnue  (27.04.14 23:51:39)
var kuzenime her ay onlarca cekilişe katılır ve 2-3 ayda bir mutlaka birşey kazanır. Şans galiba...

  • kuzey li  (27.04.14 23:53:18)
ben de her seferinde kim kazanıyor lan bu çekilişleri diyordum, yakın zamanda bahtsızlığımı, cenabetliğimi kırdım, bir çekilişten 50 tl idefix hediye çeki kazandım. darısı senin de başına

  • neverletyougodown  (28.04.14 00:06:55)
çok yakın arkadaşıma kiler'den reno fluence çıkmıştı.

kesin bilgi yani. çıktı. adam da işten yeni ayrılmıştı. :) sattı 33 mü 35 bin tl ye zamanında
  • ykyt  (28.04.14 00:16:27 ~ 00:17:23)
bir markette 30 lira üzeri alışveriş yapana kupon gibi bir şey veriyorlardı, genelde çikolata falan çıkıyordu millete, bana ütü çıkmıştı. muhteşem bir deneyimdi.

  • tonoto  (28.04.14 00:18:33)
barselona gidiş-dönüş uçak bileti kazanmıştım söylemesi ayıp.

  • malmazel  (28.04.14 00:19:07)
Is yerimizde bi ablaya capitol avm'nin verdigi Audi R8 cikmisti.
Bana da cocukken bakkalda kazi kazandan 2 bolmeli su matarasi cikmisti.

  • mononoke  (28.04.14 00:39:56)
evekitap.com yeni açıldığında sözlükte entry yarışmaları yapardı ya hani. bana ordan otostopçunun galaksi rehberi çıktıydı. of hayatımda ilk kez bi şey kazanmıştım hala geceleri kalkar kitabı öper sonra yatarım.

  • nickimin hakkini veremedim  (28.04.14 00:39:59)
3 ay ücretsiz spotify premium üyeliği çıkmıştı bana.

  • apartmansakini  (28.04.14 00:45:58)
o 333 ps4'den biri benim arkadaşıma çıktı. çıkıyor, gerçek.

  • weeping guitar  (28.04.14 00:46:28)
öğretmen arkadaşıma araba çıkmıştı...

  • inanmazsan inanma  (28.04.14 00:54:54)
bir web sitesinin 1 milyonuncu ziyaretcisi olmustum. Patricia hala'dan 100.000.000$ kazanmistim :P

  • crucio  (28.04.14 01:05:01)
ipod shuffle çıkmıştı tabi iki koli kolanın şifresini göndermiştim.

  • bokmuhendisi  (28.04.14 01:08:57)
ben ilkokuldayken bize televizyon çıkmıştı gazete kurasından. sonra işyerindeki bi abi arabayla onu bi başka yere taşırken trafik kazası geçirmiş televizyonu kırmıştı(kendisi sağlam). babam "neeh zaten şanstı napalım" demişti.
bi de ona gençliğinde milli piyangodan zamanının 1000lirası mı ne çıkmış, toplamış panpalarını pamukkaleye gazinoya gitmişler, 3000lira hesap girmiş sonra. ahahah hep anlatır

  • shubulubapshubaptishaluva  (28.04.14 01:20:07)
amına koyayım o çekilişlerin ben!

  • cemiyetin unlu simasi  (28.04.14 01:25:05)
  • kuul  (28.04.14 02:13:41)
yalan onlar, kazandı görülenleri de kendi adamlarına veriliyolar. aslında ceplerinden beşkuruş çıkmıyor ve kimsenin bir şey kazandığı yok. burada kazandım diyenler de ya uyduruyor hiç kazanamanın verdiği eziklikten biraz sıyrılmak için ya da şirketlerin adamları. bak sormadığın halde ya marka ismi vermişler ya muğlak doğrulanamayacak örnekler. tesadüf mü?:)

  • dafaiss  (28.04.14 03:36:12)
bir milyon canlı para yarışması vardı ya hani? o yarışmaya seyirci olarak gitmiştim bi defa. seyirciler arasında programdan sonra çekiliş yaptılar. 1000 lira çıktı bana. bi daha da gitmedim zaten.

  • akatreil  (28.04.14 03:57:44 ~ 04:01:20)
Eski sevgilimin ailesine teknosadan 10 milyarlık alışveriş hakkı çıkmıştı. Nasıl oldu cidden hâlâ bilmiyorum 3 sene önce mi ne olmuştu bu. Çok kıskanmıştım :D

  • mutlusismankedi2015  (28.04.14 06:17:18)
Yalan alayı yalan, yukarıdakiler de para karşılığı öyle söylüyor, seni sisteme inandırmaya çalışıyorlar. Daha yıllardır bana da bir halt çıkmadı. O kadar da şanssız olamam de mi? :(

  • acccra  (28.04.14 14:00:58)
facebookta ülkerin yarışmasından 10 tane çikolata şeklinde hesap makinesi kazanmıştım.

  • zebragibi  (28.04.14 14:08:03 ~ 14:08:59)
Bir arkadaşım nestle'den 2 kişilik venedik seyahati kazanmıştı. Ama bu avm'lerin yaptığı araba çekilişlerinde hile hurda döndüğünü ben de duydum.

  • battal gemalmaz  (28.04.14 14:08:11)