abd'den nexus 5 getirtmek.

ne zamandır bakınıyordum bu telefona. arkadaşın da ablası geliyormuş yakın tarihte. bugün teknosa'da 1200'e satıldığını gördüm, düşmüş. abd'de 400 dolar civarı. fiyat olarak pek fazla fark ettirmeyecek ve pasaport bulma derdi de var ama 32 gb seçeneği kafamı çelmiyor değil.

sizce alınır mı? aldırılır mı? sorun yaşatır mı?

fazla farketmiyor dedigin %30 gibi bir fark. bence bayagi bir fark yani. 16 yeterli bence. 16gb s3 kullaniyorum, daha yer sikintisi cektigimi hatirlamam.

  • fortisvita  (24.04.14 21:19:31)
Saf android telefonum olsun, extra yazılımlarla işim olmaz, her güncellemeyi anında alayım diyorsan Nexus candır.Ama diğer tarafdan bir G2 var ki tadından yenmiyor.2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.Hatta bir teknoloji sitesinde karşılaştırdılar ve G2 demişlerdi.(Bu arada Nexus'u da LG üretiyor.Ufak tefek farklar haricinde aynı telefon.)G2 alacaksan da 32 alacaksın.İçindeki yazılımlar zaten 8-10 GB.

  • Evocati  (24.04.14 21:24:37)
vergiyle 450 dolara çıkıyor demiş biri sözlükte. ebay'de de bu fiyatlardayken google'ın kendi sitesinde 400 dolara gördüm. buna telefon kayıt ücreti, ve eğer tanıdık pasaportu bulamazsam pasaport kaydı için verilecek ücret de eklenecek. 150 lira civarı bir fark kalıyor. ama işte yine de hafıza iki katı.

g2'ye de baktım. nexus 5 alacağım kesin. şu anda nereden alacağımı düşünüyorum.
  • oxibrinth  (24.04.14 21:27:58 ~ 21:30:06)
abd'den alcaksan alacagin yeri (amazon'dan saticiyi) iyi secmek lazim. yine de kargo'da hata yapilabiliyor. unlocked istiyosun verizon gonderiyor mesela. riks var yani az da olsa.

nexus alcaksan 32 gereksiz bence, zaten ciplak android geliyor. 16'lik isini gorur, 5 inc ekrana fullhd film atan manyaklardansan bilemem :D yani demem o ki 100 lira icin 32'lik kasip riske girmene degmez. (bence)

** lg g2 kullaniyorum ben de 2 haftadir falan. baya memnunum. pil olarak zaten rakibi yok, normal kullanimda 50 saati goruyorum tam sarj ile **
  • she was my baby  (24.04.14 21:35:20)
işte onu diyorum zaten.

  • oxibrinth  (24.04.14 22:23:00)
Kargo ile telefon getirtmek yasak. Takılırsa vergisini veririm desen bile olmuyor. Anca insanla gelmeli.

  • boray eris  (25.04.14 00:15:36)
kargo nerden çıktı?

  • oxibrinth  (25.04.14 06:14:42)