kıza el kaldıran herifi dövmek

benden iki yaş küçük bi herif var ama benden büyük gösteriyor. gözü kara serseribir çocuk. bu çocuğun kavgasına felan gitmişliğimiz var çocuk bana saygı duyardı. ama bugün sınıfında arkadasım olan kızla kavga etmişler ve kızı itmiş bi yerlere çarpmış kız ağır küfürler etmişler birbirlerine. Herife nedir bu mesele dedim baktım bana da küfür etti ters ters konuştu tabi ben sinirlendim ters konusmalar geçti.yarın kavga edecegiz. Bu herif iki yakın arkadaşımı daha ö ceden tanıyıp saygı duyuyor.biriteke tek dövüşün dedi diğeri yarın olsun hallederiz dedi. Ben sinirden mantıklı düşünemiyorum. Kız da sinirlendi bir sey yapma dedi. Ben en ufak ters hareketinde saldırmayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalı?

öğretmene söyleyin. olm liseli misiniz, kararlaştırıp kavga etmek ne amk. o ona saygı duyuyor bu buna. derslerinize bakın.

  • ykyt  (17.04.14 19:43:09)
sanane olm okulun muhtari misin? kim ne yaparsa yapsin. durduk yere basina bela alirsan kaybeden hep sen olursun.

  • mayeskuel  (17.04.14 19:45:33)
teke tek dövüş dayak ye.

  • blossom  (17.04.14 19:46:18)
Kavga hiç bir şeyi çözmez küçük çekirge. Git müdür yardımcısına söyle, biz uzaklastırma alsın aklı basına gelsin.

Namaste.
  • anonymice  (17.04.14 19:46:51)
lisede bu tur olaydan kavga edilir.

ben olsam ederdim yani.
  • fakyoras  (17.04.14 19:47:11)
Yarın olsun hallederiz diyeni dinle. Kavga etmek kolay, ederiz ama aramızdaki dostluğun bu sebeple bitmesine gerek var mı de. İlla kavga etmek isterse de döv. Bunun için dövüşmek çok salakça ama. Ben olsam akşam telefon ederdim kardeş yakışıyo mu bize diye. Buradan da anlıyorum ki benim içim geçmiş galiba yaşlanıyorum.

  • pandispanya  (17.04.14 19:47:31)
valla lisedeyken 6-7 kişinin arasına dalıp dayak yedim, üstüne üstlük ben de, bana saldıranlardan da sadece 1 kişi uzaklaştırma aldık. okul dışında döv istersen.

öyle ezdirme kendini, atara atarla karşılık vermekten çekinme hiçbir zaman. kendi kavgana da arkadaşlarını davet etme öyle. onların yanındayken bir şey olursa müdahil olurlar ama özellikle davet etme.
  • armagan  (17.04.14 19:49:58)
çocuk çocuk işler amk

  • dafuq  (17.04.14 20:02:57)
Yalniz 17 18 yasindaki pipili insanlara herif denmiyo ki!

Herif kelimesi soyle agiz dolusu oturmasi icin bi 30 gibi hadi 28 gibi olmak , killi milli olmak gerek.
  • cecilia  (17.04.14 20:05:36)
gelim mi lan? bayadır okul çıkısı lise kavgasına gitmemiştim.

  • Solem  (17.04.14 20:09:13)
hahahhahahahahahahahah yarın kavga edeceğiz ne ya hzgdhhahahhaha
öğretmene söyleyin +1 -_-

  • blmnrvs  (17.04.14 20:09:59)
Sana ne?

  • efrasiyab87  (17.04.14 20:13:20)
bırak o saldırsın, illa kavga edecekseniz başlatan sen olma.

  • dafaiss  (17.04.14 20:20:26)
yarın kavga edeceğiz ney lan :)

  • etna  (17.04.14 21:18:35)
şöyle söyliyim lise hayatım boyunca çok gördüm "yarın kavga edecez" muhabbetini ama o kavgalar hiçbir zaman olmadı kavga dediğin spontane gelişir öyle şey mi olur. sen ne yap biliyor musun aklını kullan, liselisin sanırım git okulda kalabalık bir yerde mümkünse etrafta öğretmen falan olsun git bunu yanına bak böyle böyle böyle böyle de akıllı uslu ol emi evladım de iki tane de yumuşak patpat tokat at ama sevgiden atar gibi bırak saldırırsa saldırsın sonra hem bi bok yapamadığıyla kalır hem de şanslıysan başı ağrır da ciddi kavga falan yalan yani olmaz o işler öyle planla falan.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.04.14 21:23:36)
'ters konuşmalar geçti.Yarın kavga edeceğiz ' kısmına bayıldım yalnız :D sinirler geçince mi kavga yapmaya karar verdiniz iyimiş gerçekten :D

liseli +1
  • verbanadüşlerimi  (17.04.14 21:25:18)
vay anasını olayı uçurmuşsunuz. Adamla facede konustuk yüz yüze olsaydık çoktan dövüşmüştük ayrıca 4 ay kick boks yaptım zaten dayak yiyeceğimi düşünmüyorum.

  • bana jacob diyolar  (17.04.14 22:04:50)
nasıl ya 4 ay kickbox yapan kişiler dayak yemiyor mu?

  • armagan  (17.04.14 23:11:23)
toplanın beyler dayak yememenin formülü bulunmuş.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.04.14 23:13:40)
@armagan sen git bir kez kick boks antrenmanına katıl anlarsın neyin ne olduğunu.

  • bana jacob diyolar  (17.04.14 23:21:26)
dostum sen tinercilerin bıçaklayıp öldürdüğü sat komandosunu biliyon mu ? peki hiç sat komandosu tanıyor musun, onların ne eğitimlerden geçtiğini biliyor musun hah şimdi yat uyu.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.04.14 23:22:53)
3 yıl basketbol, 2 yıl vg, 5 yıl futbol, 1 yıl tenis ile uğraştım, birinde şehir, birinde bölge çapında madalya aldım ama senin kadar özgüven dolu konuşmadım hiçbir zaman. 4 ay ne yahu? istersen mr olimpia workoutları yap 4 ayda.

  • armagan  (18.04.14 02:42:11 ~ 02:43:16)
noldu sizin kavga?

  • ykyt  (18.04.14 19:39:42)
kafa attım ayırdılar. Sonra arkadaslar herifle konustu ve bitti.

  • bana jacob diyolar  (20.04.14 17:17:02)