Paris turu

Bu gece hollandadan yola cikarak arabayla parise gitmeyi planlamaktayim. yaklasik 1.5 - 2 gun parisi gezme amacindayim. bu minvalde:
- parise gitmisken sunu yapmadan gecme sakin
- parise gitmisken suraya mutlaka ugra gor resmini cek
- pariste soyle bi hostelde kaldim pek sukelaydi

gibi gorus oneriler ehemmiyet arzediyor. daha once giden eden bilen duyanlardan bi yardim

(bkz: yeni başlayanlar icin paris)

edit:

bir de paris metrosunu gezdikten sonra istanbula gelip metroya binin. tam o sirada buraya bir duyuru acin, ben de size istanbul ulasim mudurlugunun falan numarasini, emaili veriyim. dilediginizce bir seyler yazin veya arayip soyleyin.
  • la traviata  (02.06.09 19:42:01 ~ 19:43:46)
aloha hostel'de kalmıştım, pek güzeldi, eyfele yakındı.

  • turkuazz  (02.06.09 19:44:09)
(bkz: pere lachaise)

  • bira sisesi kapagi  (02.06.09 20:20:09)
restoran bakimindan:

(bkz: la relais de venise) ya da (bkz: l'entrecote)

(bkz: leon de bruxelles)

eger zamanin var ise, uzun yemek icin:
(bkz: brasserie lipp)
(bkz: l'escargot)
  • bunubenyazdim  (02.06.09 21:00:58)
tum bu adresleri navigatora girdim; bir de route yaptirdim. yomyom yuzumuzu kara cikartmaz umarim. tesekkurler

edit: yomyom neyse artik... tomtom olacak o
  • mat couthon  (02.06.09 21:48:42 ~ 22:10:18)
saint germain taraflarına mutlaka gidin.

  • alkolikfedai  (03.06.09 03:17:59)