Ne oynamalı?

Şu anda elimin altında listesini vereceğim oyunlar var, ---fakat hiçbirini oynamak içimden gelmiyor.--- Ağır bi sıkıntı hali de var kitap okumak, film/dizi izlemek falan da istemiyorum. Böyle acayip saran, içinde kaybolacağım güzel oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.
Elimdekiler:
-WoW
-Diablo3
-Hearthstone
-Crysis serisi
-Left 4 Dead 2
-Outlast
-Dota 2
-America's Army 3
-CS: GO
-Metro serisi
-MOHW
-Saints Row 4
-NFS serisi
-Don't Starve
-The Walking Dead
-Dead Space
-Sniper Elite
-Assassin's Creed

skyrim çok net

  • in vino veritas  (02.04.14 16:22:49)
dead space
walking dead

assassin's creed
edit: AC2, Brotherhood, Revelations. Diğerlerini oynamasan da olur.
  • r_u_h  (02.04.14 16:25:10 ~ 16:25:47)
skyrim oynamadıysan eğer,
skyrim'i arıyorsun.

  • soulforge d  (02.04.14 16:49:30)
assassins creed serisi de vardı. onu da ekleyeyim listeye.

bir de karışıklık olmasın, listedeki oyunlar bende var ama oynayasım yok.
  • MaraudeR  (02.04.14 16:49:56)
sıkıntı hali varsa skyrim'den filan ziyade daha hareket içerikli bi oyun oynayın bence. skyrim mükemmel bir oyun ama içinde çok oraya koş, buraya git barındırıyor.

listeden: crysis, l4d, nfs filan gibi.
  • i was me but now he s gone  (02.04.14 17:20:11)
the walking dead çok net. oyunceviride tüm episode'ların türkçe yaması da var

  • qazwsx  (02.04.14 17:23:10)
metro veya walking dead

  • mattiadestro  (02.04.14 17:30:54)
(bkz: Hitman)
(bkz: splinter cell)

  • mhm  (02.04.14 17:59:39)
beni saran dota 2.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.04.14 18:00:48)
Israrla listedeki oyunlardan öneri gelince, yineleme ihtiyacı hissettim. Liste harıcinde bir oyun olursa sevinirim. Mesela Skyrim için çok mesaj geldi, indiriyorum şu anda. Diğer önerileri de denemeyi düşünüyorum Skyrim performansına göre. Şu oyunu oynamadan ölme dedikleriniz varsa bekliyorum.

  • MaraudeR  (02.04.14 19:24:13)
bioshock infinite oyna oynamadıysan. south park the stick of truth'u da dene derim, bazen turn-based oynanışın tekrara çok sebep olmasından dolayı sıkılsam da baya eğlendim.

  • diabolus79  (02.04.14 19:32:39)