abiye ayakkabı için nerelere baksam?

gelinlik altina giyicem ve bu aralar hic oyle guzel bi model yok sanki. daha once size sormustum blush pink önerisi gelmisti. super bir fikirmis. toz pembe ya da pudra rengi platform ayakkabi ariyorum ama gelinlik altina giymelik.

2 haftam var, hic bir modeli begenemedim. fiyati onemli degil. (500 tl. sınırım) boyle inanilmaz güzel duran bir ayakkabiya ihtiyacim var. (rahat da olsun, ördek gibi yürümiyim) çok mu şey istiyorum?

gelinligim kisacık. zaten pek istedigim gibi olmadi. bari ayakkabim guzel olsun istiyorum.

inci, nine west, nisantaşı, kadıköy, taksim gezildi.

kadıköy'de el yapımı ayakkabı satan bi ayakkabıcı var bahariye üzerinde

pudra, topukları işlemeli dolgu topuk ayakkabı almıştım ordan geçen yaz. gelinliğimin altına 2. ayakkabı diye aldım

adını hatırlamıyorum maalesef ama boğadan modaya doğru yürürken sağda, kırmızılı bi dükkan. bana her şey yakışır falan da bi bölüm oraya girmişti ahahaha
  • la noix  (01.04.14 07:35:49)
studiorainshoes.com

normalde sipariş üzerine yapıyorlar ama belki pembe modelleri çok satıldığı için ellerinde vardır.
1.bp.blogspot.com
ben aldım.gayet rahat ayakkabılar.

*sitede bakım var gibi gözüküyor.
iletişim: studiorainshoes@gmail.com
  • demoniclewinsky  (01.04.14 08:06:24 ~ 08:08:37)
caddebostan' da "37 numara" geldi aklıma ilk.
sitelerinde modeller ve fiyatları var.
www.37numara.com
  • pop art  (01.04.14 13:24:52)