Hoşlandığımı söylemeli miyim?

eksiduyu.ru

Üstteki soruda sorduğum kızla tanıştım. Ondan ders notu istedim o arada telefon numarasını aldım. Bu seferde konu sıkıntısı yaşamaya başladım. Kızdan ders notu istedim notları verdim ve konuşacak hiç bir şey kalmadı. Son bir haftam var. Telefon üzerinden nasıl ilerletebilirim? yada en iyisi direkt hoşlandığımı söylemem mi?

aceleyse söyle gitsin işte ben senden çok hoşlanıyorum de neyi uzatıyosun ki?

  • isildur  (25.03.14 18:00:46)
söyle tabii ki fazla bekleme baskası kapar. oğlum nereden buluyorsunuz bu kadar boşta kızı ne şanslı adamlarsınız lan :P

  • fransızkalanadam  (25.03.14 18:21:10)
Valla hocam iddialı bir tipin yoksa kıza dan diye söyleyince olumlu şeyler olacağını umma en azından onu söyleyeyim. kızlarla erkekler arasında böyle büyük bir fark var, kızlar bir erkeği tanıyarak seviyorlar, yani dan diye konuşunca evet rahatlarsın ama yüzde 95 de red yersin. ne yazık ki hayat her zaman hoşlanılan kızlarla samimiyet kurma şansı vermiyor, bence konuş kızla en azından şok etkisi yaratıp yüzde 5 de olsa çekersin dikkatini. umutlanma ama dediğim gibi.

  • gates  (25.03.14 18:27:31)
Seninle vakit gecirmek istiyorum. Yarin su saatlerde (3 saat aralik birak, yarma gibi 3 de surda ol deme) biyerlerde kahve icelim ne dersin de.
Tabi once ara guzelce hal hatir sor.

Naif ol. Ukala tavirlar sergileme. Sicak ol. Rahat ol.
  • cecilia  (25.03.14 18:35:10 ~ 18:37:24)
kontrolsüz güç güç değildir. bu motto gibi "seviyorsan git konuş!" mottosu da 21. yy'ın gerçekliğidir. sorgulanmaması, direkt kabullenilmesi ve itaat edilmesi gerekir.

  • elma salyangozu  (26.03.14 14:02:26)