avea kullanıyorum; vodafona geceyim mi?

Avea'nın 500dk 1 gb internet 5000 sms olan paketini kullanıyorum. ama artık midemi bulandırmaya başladı. Vodafonda buna benzer bir paket var. Tavsiye eder misiniz?

Ben de ayni sekilde aveadan vodafone a gectim internet uçuyor gec derim.

  • herseyi birakip gitmek istiyorum  (13.03.14 10:19:22)
geç bence, birkaç sene önce küfrederek turkcelli bıraktım. erkek arkadaşım da aveayı, şimdi ikimiz de çok memnunuz vodafonedan.

  • kaputt  (13.03.14 10:22:55)
sadece başlığınızı okudum, sorunun içeriğine bile bakmadım ama gönül rahatlığıyla diyebilirm ki: geç

avea işi iyice şark kurnazlığına döktü, nerden üç-beş tırtıklasam kardır diyip çirkeflik yapıyor. ki 3-5 kuruşun hesabını yapmayayım uğraşmaya değmez diyen benim gibi milyonlarca kişiden koca bir servet kazanıyorlar.

Vodafone daha kurumsal. önceden turkceldim sonra Vodafone geçtim sonra yurdumun gsm şirketi diye aveaya geçtim, pişman oldum pttcell'e (aveayla aynı altyapıyı kullansa da çok şükür aynı üç kağıtçı zihniyetle çalışmıyor) geçtim. ancak avea lı eşimi Vodafone'a geçmesi için telkinlerde bulunuyorum ki o da avea'dan illalah demiş durumda
  • yemrem  (13.03.14 10:28:20)
Ben de aveadan vodafona gectim ama bana cok cektirdi, durduk yere internetim gidiyodu ve yuksek faturalarimin hesabini sordugumda biz bilemeyiz o bilgilere erisemeyiz savciliga verin dilekce yazin diye baslarindan saviolardi. turkcelle gecicem dedigimde gotleri tutustu ve faturlarima 1 yil boyunca %25 indirim yapmak gibi.adice bi teklifte bulundular tabii ki kabul etmedim. Turkcelldeyim hizmet budur diyorum. Musteri temsilcileri cok kibar ve her problemi aninda cozup gerekirse paranizi bile iade ediyolar. Simdilik cok memnunum.

  • mrz breezy  (13.03.14 10:30:16)
tesekkur ederım yorumlar ıcın.. sanırım bu aksam gececıgım..

  • usul usul  (13.03.14 10:47:06)
Vodafone kullanıyorum çok memnunum. Tereddüt bile etme derim. 1GB internete 15 TL ödüyorum ayrıca.

Turkcell'e asla geçme o kadar yüzsüz bir şirket ki nereden buldularsa numaramı sürekli arama yapıyorlar. Mesajlara kapattırdığım için mesaj gönderemiyor kampanyaları arayarak haber veriyorlar. Böyle yapışkan ve kazıkçı bir firma olamaz.

Annemin faturalarını ben ödüyorum nasıl geçirdiklerini bizzat görüyorum inatla Turkcell kullanıyor kendisi
  • perfectum  (13.03.14 10:48:25 ~ 10:51:40)
Aklinda kalsin aveada pro600 diye bir tarife var.600 dk 1000 sms 4 gb internet 40 tl ve interneti 8 mbit altina dusmuyor.

  • tadutadu  (13.03.14 12:59:44)