Günlük kepçe kirası ne kadardır?

Merhaba duyuru ahalisi,

Bir bu başlıktaki soru bir de fikriniz varsa, şehirden şehre değişir mi fiyatlar?

Nasıl pazarlık yapılır bu iş için?

Teşekkürler şimdiden.

kepçe dediğin bobcat denen naneden başlar, 20-30 tonluk makinelere kadar çıkar.

ekskavatör veya yükleyici için (ortalama boyutlarda), ortalama 150-300 lira civarı normaldir
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (04.03.14 17:38:35)
evet kepçe derken tam olarak neyi kastediyorsun, ona göre fark eder fiyatı da. biz hep aylık kiralıyorduk ama aklımda kalan JCB 3cx kepçeler günlük 500 lira civarındaydı. (istanbul - avrupa yakası)

  • dust in the wind  (04.03.14 18:09:31 ~ 18:09:47)
vinç 1500 lira.

var gerisini sen düşün
  • edgenabby  (04.03.14 18:16:09)
img1.loadtr.com

ara bi sor hacu.
  • zazazaraeta  (04.03.14 18:23:26)
ben hep 50 liralık kiralıyorum günlük kaçtır bilmem

  • fuerteventura  (04.03.14 18:23:49)
Haklısınız. Şöyle anlatmaya çalışayım. Sitede su borusu döşeme çalışması var. Kırmızı beyaz şerit çekmedikleri için gidip arabamı park ettiğim yer kazılı durumda. Bugün 12 gün oldu ve tepem feci atmış durumda. Site müdürümüz de terbiyesiz dümbeleğin teki çıktı. Kafası çözüm üretmek için çalışmadığı gibi sesi de hemencik yükseliveriyor. Cüsseli bir erkek olsam dalardım kesin öyle diyim, yetsin. Bir de Bodrum'da hele kışın arabasız hayat işkence gibi.

Müdürle münakaşa sonrasında ve onun bu işin başındaki kadınla konuşmasını müteakip yarın bir şekilde çözüleceği sözünü aldım. Ama asla güvenmiyorum. 75 günlük iş bitirme taahhütleri var. Bu süre içinde ne yapacaklarına biz karışamazmışız.

En geç Perşembe günü artık arabama kavuşmam lazım. İş başa düşerse diye sorumu sormuştum.

Olay mahali şöyle: 500 metre kadar uzunlukta bir yol. İki araba geçebiliyor normalde. Boydan boya kazılı. Kazılı alan yolun bir kısmı diğer kısmı hafriyat. Yani yol şu an iptal. Benim arabayı alabilmem için ya kazılı alanın kapanması lazım (boruyu da döşediler Cumartesi günü) ya da hafriyatı çekmek gerek. Kazılı alan da 1 metre derinlik ve belki 1,5 metre genişlikte.

Bu yazdıklarım bir fikir vermiştir umarım.

Şimdi söyleyebilir misiniz bana ne lazım?
  • empty space  (04.03.14 19:12:58)
hak versem de bence kendi başına orayı kapatmaya çalışma, haklıyken haksız duruma düşersin çünkü. sitenin içi olduğu için bu konuyu tam nereye şikayet edebilirsin onu bilmiyorum açıkçası. ben olsam yine bir belediyede şansımı denerdim, en azından nereden yardım alabileceğimle ilgili fikir alırdım oradan.

soruna cevap olsun yine de, mini ekskavatörler kanal dolgusu için işini görür.
  • dust in the wind  (04.03.14 20:17:12 ~ 20:17:25)
@dust in the wind, çok teşekkür ederim :) evet, daha sabırlı davranacağım. Durduk yere başa bela almaya gerek yok. Belediyeye bir başvuru işe yarar mı onu da araştıracağım.

  • empty space  (04.03.14 21:14:54)
orayı doldurmakla, sonra boşaltmakla, sonra falan filanla uğraşmaktansa bir iki aylık araba kiralamak epey daha ucuza gelir, arabanız da kilometre yapmamış olur.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (08.03.14 12:37:41)