Whatsapp

Merhaba,

Başkalarının bizim whatsapp yazışmalarımıza erişme imkanı var mı? Mümkün mü böyle bir şey? Ya da bunu sağlayan bir uygulama? Ben bilgisayar müh. öğrencisi olarak cevap bulamadım bir türlü bir de size sorayım dedim. Çalışma mantığı nedir bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

whatsapp verileri bbm gibi şifrelemiyor diye biliyorum, telefona keylogger, trojan yükleyerek, telefon interneti wi-fiden kullanıyor ise sniffing yaparak, yada doğrudan whatapp serverlerına erişim varsa oradan yazışmalar öğrenilebilir.

not: iktisat öğrencisiyim
  • yakuza123  (03.03.14 23:12:34)
alman bi şirket vardı, bu yazışmaları okuyabilen bir programa sahip, hatta türkiyede bir bu programı satıyorlardı.

şu şekilde test edildiğini biliyorum. iki kişi arasındaki konuşmada ttrrrt22rr535tr gibi bir kelime yazıyor, bu program bu kelimenin geçtiği konuşmaları buluyordu. geçen sene katılmıştık şirket olarak .ok pahalı bir programdı, adı di... gibi bir şeydi, yarın bakarım şirket maillerinden.
  • facebook  (04.03.14 00:44:57)
teoride mümkün. pratikte zor.
çok dert ediyorsan ben olsam vpn kullanırdım. tek çaresi o ki vpn sağlayıcına ulaşırlarsa o da çözüm değil.

  • ozdek  (04.03.14 12:57:29)