acil cevap verin napayım ben şimdi bu adama?

bir sevgili var, sevgili gibi de değil aradaki mesafeden dolayı soğukluk da girdi. kaç gündür adam gibi konuşamıyoruz, konuşima da zaten sadece whatsapp facebook, ara sıra skype.

2 gündür hiç konuşmadık sayıulır. şimdi napıyosun dedim, sen cevap ver dedi. günümü anlattım, cevap vermedi. konuşacak bir şeyin yok mu dedim, olsaydı zaten yazardım dedi. önceden ne konuşuyoduk ki falan dedim, sadece bir günümü seninle konuşmadan geçirebilir miyim dedi. dedim bu sadece bana mı özel, senin dışında her gün bana napıyosun diye soran bir de annem var dedi - ki annesiyle ilişkisi hiç iyi değil bunun. ben sana çarşamba yazarım dedi, en erken o zaman konuşalım anlamında.

YALNIIIIIIZZ!! bu arada, onu fake bir hesaptan ekledim, ordan 1-2 kelime yazdım sadece. şimdi o fake kişiyle konuşma açıp duruyor, işte müzik aleti çalıyor musun boş zamanlarında napıyosun falan diye. kızın bir de sevgilisi var bu arada.

bu adam benimle konuşamzken başkalarıyla hep böyle konuşuyor.

sizce iki facebook hesabından bi caps alıp göndereyim mi ona bi sktr git diye?

aşırı sinirliyim.

sevgili gibi değilmişsiniz, adam da seninle konuşmak istemediğini az çok belli etmiş. bence kendini çok hırpalama, ne hali varsa görsün. sen de feyk hesapla falan ne uğraşıyosun, madem istenmiyosan uzaklaş yani.

  • elorelia  (02.03.14 20:29:07)
caps olayini yap bence.

  • damdanakan  (02.03.14 20:31:21)
heyecan vermiyosun demek ki çocuğa artık.

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (02.03.14 20:36:21)
@cosmicstring, belirsizliği yaratan da kendisi. ben onun için dünyanın öbür ucuna gitmeye çabalıyorum 1 senedir ya.

  • benneydim  (02.03.14 20:38:41)
belgelerle göt et.

  • futursuz amele  (02.03.14 20:39:19)
açıkçası başarılı olabileceğime inanmıyor, çünkü bir kez çok ama çok yaklaşmışken başarısız oldum. iş başvurusunda kabul edilip, gitmeme 2 gün kala geri reddedildim. şimdi de diyor geleceksen ne güzel olur ama ben kesin olmayan şeyleri düşünüp hayal kurmak istemiyorum vs. hayal kurmayı geçtim, adam artık inanmıyor da. inanmadığı için bi bağlılığı da kalmadı

  • benneydim  (02.03.14 20:46:45)
caps olayını yap sonrada ayrıldığınızda geri dönme bence konuşmamakta kararlı ol.

  • yabeniniyeçagırdın  (02.03.14 20:49:14)
Sakın capsleri yollama. Çocuğun seveceği varsa da korkar kaçar benden söylemesi. Oralı olma zamana bırak.
Ayrıca her gün konuşuyor olabilirsin ama bu sevgili olduğun anlamına gelmez. Arkadaşça da olabilir böyle şeyler.

  • acelemvar  (02.03.14 20:53:08)
yorum yapan arkadaşların neden umut aşılamaya çalıştıklarına akıl sır erdiremiyorum. elemanın aklı maalesef sende değil. capslerle ver ayarı geç gitsin.

  • futursuz amele  (02.03.14 20:56:09)
aşkta incici gibi caps almak olmaz ama bu çocuk seni istemiyor. direkt gönder gitsin.

  • shedracon  (02.03.14 20:56:14 ~ 20:56:41)
orda olsaydım bu boyuta gelmezdik zaten. bir aradayken tammaen farklı bi insan. en son yanına gittiğimde çok soğuk davrandı gerçi, ben senin burda olmana alışmak istemiyorum sonra çok özlüyorum tam tersine alışmak çok zor oluyo diye. havaalanında o romantik tavırlara girmemek için gitme vaktim gelene kadar beklemedi bile. ama sonra da mesaj üstüne mesaj, ben neden senin gitmene izin veriyorum bunu nasıl yapıyorum diye. hatta eve gittiğinde ağlamış, bunu da 2 gün önce itiraf etti.

bi de skypeta konuşurken de çok farklı. gene ağlayacaktı nerdeyse 2 gün önce. ama işte her zaman konuşamıyoruz skype'ta. yazışırken de böyle bok oluyo.
  • benneydim  (02.03.14 20:56:56)
bence salla bırak siktir et. belli ki arayışlarda.

  • tamam  (06.03.14 20:26:45)