Yönetici ile sorun yaşıyoruz

arkadaşlar ben ve 1 kız arkadaşım daha yaklaşık 5 ay önce ankara dikmen civarında bir eve çıktık. birkaç kez gece geç saatlerde gürültü yaptığımız gerekçesiyle duvar komşumuz kapımıza dayandı. hiçbirinde de gürültü yapmıyorduk ama evde erkekli kızlı kalıyoruz sık sık. bir de öğrenciyiz. biz de komşuyla konuşacağız diye gittik yanına, 2 kızın kaldığı eve gece gelme diye. bize sopa çekti, gittik şikayet ettik hem tacizden hem tehditten. her neyse, bu adam yönetici seçilmiş. bu olaydan sonra kapımıza polis yolladı, şikayet etmiş gürültü var diye. arkadaşlar açtı kapıyı, polisle konuşup gönderdiler. ama adam akıllanmadı. zırt pırt bir bahane bulup geliyor kapımıza. yok ikametgahı alacakmışız ona verecekmişiz, yok bilmem kim burda mı oturuyor, polise teslim etmemiz gerek(!), siz de erkekli kızlı kalıyorsunuz, belki sizden biridir diyor. en son da aidat için geldi az önce. şu an veremeyiz dedim, pis pis baktı, ne zaman vereceksiniz diyor uyuz uyuz, ben de ayın 7sinde dedim. gelirim ayın 7sinde dedi gitti. bu adamın bizi böyle taciz etmemesi için napmamız gerek? eve girip çıkanlardan biri hukuk öğrencisi, diğeri stajyer avukat, ama adam sürekli kapıda. ne yapsak da ya hiç muhatap olmasak ya haddini bildirsek? taşınma şimdilik mümkün değil, siz ne dersiniz?

Ben olsam arkadaşlardan biri savcı biri avukat haberiniz olsu diye aba altından sopa göster.benzer bir üst komşu ben öğrenciyken bende de vardı.bir gece polis getirdi.sıkıntı yok gelin bakın eve dedim polis adamı haşladı.ezdirmeyin kendinizi.sen bu ülkenin geleceğisin.
not: bu söylediklerimin tamamı senin suçsuz olduğuna inanmamdandır.eğer gerçekten rahatsız ediyorsanız beter ederdim sizi..,

  • sapkasiz cikmam abi  (02.03.14 18:54:39)
hukukçu arkadaşların neden yardımcı olmuyor sana? mahkemeye ver. dövmek ne demek. savcılığa şikayet et. mahkemeye çağrıldığına dair evine kağıt gelsin de tutuşur o zaman. rapor almadın mı?

  • rock n roll  (02.03.14 18:56:00)
mahkemeye verin okulu bitirip iş güç sahibi olunca sonuçlanır.

ne mahkemesi be abi diş gösterin biraz. genç genç adamlarsınız bir de dayak yedik diyorsunuz olacak iş değil.
  • giderbey  (02.03.14 20:46:43)