sevisme teklifi reddetme

Flortlestiginiz insanin -sevgiliniz degil- sevisme teklifini nasil reddediyosunuz,bu konusmayi yaparken ne diyosunuz ? Bu soruyla beraber asagidakileri de cevaplayalim.
Erkekler icin: reddederken nasil bir sey soylemesini istersiniz?Kesin reddedilceksiniz, ikna yok onu da ekleyelim.
Kadinlar icin: hic soylediniz mi?nasil bir tarzla soylediniz?tepkisi ne oldu?

www.youtube.com

Dalgaya vurmak ahahhahahhahahhahahahhahaahjajdjdhahsh

(bkz: türkçemiz lastik gibi)
  • Idonthaveausername  (01.03.14 20:20:08 ~ 20:32:24)
konuyu değiştirmek dalgaya vurmak iyi bir yöntem.

  • kirazıseviyorum  (01.03.14 20:23:07)
dürüst olmak iyidir.
o günlük bir reddedişse: belki başka bir zaman.
asla oluru yoksa, sevişmeye engel bir durum varsa vs.: aklından bile geçirme.
  • icemint  (01.03.14 20:23:50)
arkadaşlar sevişme teklifi nedir

  • john lee hooker  (01.03.14 20:25:17)
gel bi sevişek dediysem her türlü karşılığı hak etmişim demektir. sevişme teklifi nedir yav? bugün ev boş gel bizde takılalım derim, istemiyorsa bi bahane uydurur gelmez. direkt olarak sevişelim mi diye sorulur muymuş hiç, peh.

  • baba jo  (01.03.14 20:27:44)
Cat diye seviselim mi denmiyor zaten. Yakinlastigi zaman birimiz, otekimiz istemiyorsa sariliyor, kokluyor, öpüyor sonra konuyu değiştiriyor. Anlayis gosteriyoruz iste birbirimize. Sevişme teklifi nedir zaten allasen. :)

  • pin up  (01.03.14 20:28:34)
kadınlar mı reddediyor sadece? nedir bu ön kabulün sebebi?

"işi ileri götürecek hamle"leri yapmama konusunda ısrarcı olduğumu görünce anlamıştı istemediğimi, bayağı geç olsa da. sicilimi bildiği ve beni tanıdığı için pek şaşırmadı. hazır hissetmediğimi söyledim. başta kırıldı, kızdı sanki ama sonra niye bilmiyorum, o da "ben seni üzerim" tribine girdi.

o ara arkadaştık, ben öyle devam ederiz diye düşünüyorum. çat diye iletişimi kesti. kendimi bazen yiğit özgür karikatüründe "bilocan mıydı neydi o kız, bi daha yapsana" diyen heyecanlı adam gibi hissediyorum.
  • der meister  (01.03.14 20:29:38 ~ 20:30:49)
bunun pazarlığı, teklifi vs mi olur nan? karşılıklı, spontane gelişmez mi bu tür yakınlaşmalar? hoff.

  • terra rossa mia  (01.03.14 20:31:33)
Arkadaslarr olmuyor boyle.
Heralde seviselim mi filiz demeyecek.
Sevisme girisimi olunca napiyosunuz diye soruyoruz.Sevismek istemeyince tepkileriniz nasil oluyor diye soruyorum
  • bir arkadasa bakip cikacaktimm  (01.03.14 20:34:18)
Sevişme girişimi nasıl oluyor acaba?
Napıyor adam üzerimize mi çullanıyor? :D

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (01.03.14 20:39:31)
afedersin de zaten direkt olarak sevişelim mi diyen biri varsa o öküzdür. uzak durun. her şeyin bir yolu, yordamı var sadasfdada..

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (01.03.14 20:41:54)
Yavaştan yaklaşma, sürekli temas, sonra sarılma, öpme falan derken kendinden gelir. Teklif falan yok arkadaş.

  • armagan  (01.03.14 20:48:46)
Burasi soruyu cevaplamak istemeyenlerle dolmus kardesim.anlamak istemiyorlar daha dogrusu.
Sen de teklifi anlamamazliktan gel.

  • safsafinaz  (01.03.14 20:49:25)
sormaya çalıştığın sey bunun gibi mı?
eskilerden bir örnek mesela, uzun yıllar flörtleşme ve yakın arkadaş olma arasında gidip gelen bir çiftimiz olsun, tüm yakınlaşmalar da başbaşa içkili ortamlarda başlamış olsun, erkekte de 5 bira sınırı olsun.

uzun süre haberleşilmez, sonra hal hatır sorulur,hayırsızlık sıfatı kadına yapışır. kadın kendini affettirmek için tamam ya bir bira ısmarlarım barışırız der. ve aşağıdaki gibi reddi yer:
-tamam haklısın, harbiden hayırsızlık ettim, arayıp sormalıydım, bi bira ısmarlarım olmaz mı?
e: ıh ıh
k: 2?
k:5? yalnız pazarlık yapmayı hiç bilmiyormuşum
e: (güler vs) tamam anlaştık.
k: istersen onu yemek artı 3 yapalım, 5'te sahip çıkamıyorum sana.
e: ahahahaha tamam yemek artı 3 o zaman. ama unutursan bu sefer tescilli hayırsız olursun.
k: arayı açmam durumumda faiz ne olacak
e: konuşur başına kakarım, bu faiz (red bir)
k: tüh ya, ben de 3'ü 4, 4'ü beş yapar sonra senden faydalanırım diyordum
e: yok 3 tane :)))) anlaştık artık (reddin alası)
  • kaymaktutmayansicaksut  (01.03.14 21:00:48)
Yalnız bir nokta var erkek kişi olduğum halde benimde reddettiğim bayanlar oldu.

Reddederken kırmamak için kafamı bir başkasına taktığımı ve o hariç kimseyle olmayacağını söyledim.
  • colorwithnotexist  (01.03.14 21:44:22)