Anneniz başkasıyla evlense, ne dersiniz?

Evlenmek dediğim, bildiğin evlenecek, babanız dışında başkasıyla gerdeğe girecek çatır çutur - benzetmek gibi olmasın.

Sizin tepkiniz ne olur buna?

Karşı çıkar mısınız yoksa

" Kendi hayatı kimle birlikte olmak istiyorsa istediğiyle olur. İsterse benim yaşımdaki bir çocukla ya da kızla birlikte olsun. Nasıl mutlu olursa öyle yaşasın" mı dersiniz?

Teşekkürler.

"Nasıl mutlu olursa öyle yaşasın" kendi hayatı, kendi tercihleri saygı duymak lazım, ama evlendiği kişi saygı duyulacak biri değilse durum değişir; tepki vermek lazım.

  • redeath  (24.02.14 14:12:18)
@redeath, saygı duyulan ama senin yaşında birisiyle birlikte olmasına da tepki göstermiyorsun o zaman? Nihayetinde kendi hayatı?

  • gadanallah  (24.02.14 14:15:08)
Benim yaşımdaysa karşı çıkarım, yine kendi bildiğini okuyorsa, fcuk this world :)
Soğurum ne yapayım.

  • redeath  (24.02.14 14:18:36 ~ 14:18:54)
benim annem evlenmişti. bizi (abimle beni) yaz tatiline göndermişti dedemlere başka şehre, o zaman telefonda söylemişti ben evlendim diye. ben desteklediğimi sevindiğimi belirtmiştim ama abim belli çok üzülmüştü. o zaman 13 yaşında falandım herhalde tam hatırlamıyorum. abim benden 5 yaş büyüktü. sonra depresyona girdi zaten klinikte yattı.

6 sene falan evli kaldılar artık birbirlerini parçalama sınırına gelince boşandılar. üvey babam iyiydi de ondan önceki sevgilisi kötüydü, çok üzmüştü annemi. bi de geceleri adamın inleme sesini (sevişme inlemesi) duyardık en kötüsü de oydu. hastaydı yıllar sonra sirozdan ölmüş üni.deyken öğrendim.
  • yue  (24.02.14 14:22:40)
karışmam. nasıl isterse nasıl mutlu olacaksa öyle yapsın.

  • legolasin son oku  (24.02.14 14:34:02)
İşin sevişme kısmı beni hiç ilgilendirmezdi. Hani illa seks boyutundan bakacaksak benim babamla da çatur çatur sevişmiş oluyor zamanında. Babamla görüşmeme engel olmuyorsa bana ne derdim, kiminle olursa olsun, yeter ki mutlu olsun.

  • kablelvuku  (24.02.14 14:40:25)
yorum yaparım, fikrimi söylerim ama karşı çıkmam.
bana da böyle yapılsın isterim.
tabii çok ekstrem durumlarda engel olacak gibi değilse de geciktirici bir takım telkinlerde bulunmaya çalışırım. yani çok acele falan ediyorsa, bir dur derim, daha tanımıyorsun vs...
sonuçta elbette kendi hayatı. mutlu mu diye bakarım, mutluysa hiç karışmam zaten.
  • icemint  (24.02.14 15:13:55)
Kendi bileceği iş. Kadının bedeni üzerinde hak iddia etmekten vaz geçmesi lazım insanların artık. İsterse çatır çutur kocasıyla sevişir, ister evlenmeden sevişir, ister başka şeyler yapar. Kime ne, kocaman kadın.

  • alicia dominica  (24.02.14 15:18:27)
Birisi benim tepkim ne olur diye sormustu, ne olacak? Delikanli adamiz biz, pazara kadar degil mezara kadar. Kesinlikle karsi cikarim, hatta kan cikar!

  • gadanallah  (25.02.14 09:47:40)
O yastan sonra hic tanimadigim bi adama emanet edemem ve ona hizmet etmesini istemem. Kendi icin yaşasın. Ki zaten evlilikten sogumus biri.

Evlenmesini istemem. Zaten o da evlenmemi istemiyor.sanki alan varmis gibi
  • mandalina kokusu  (25.02.14 09:53:53)
Başkasıyla evlenirse "mutlu olsun" derim, desteklerim. Benim yaşındaysa bir süre çarpılırım ama karşı çıkmam. Annemin anne olduğu kadar kadın olması da en sağlıklısı bence. Evlenmek istiyorsa da istemiyorsa da sorun değil.
Gerçi hala babamla evli ama, boşansa ve çıksa dese ki "Biri ile evleneceğim", kaç yaşında kadına ben laf söyleyecek değilim. Aynısı babam için de gçerli.

  • aychovsky  (25.02.14 09:56:46 ~ 09:59:29)