melih gökçek sorusu- capslı

beyler şimdi başgan tivittırdan iki foto paylaşmış fakat fotolarda bir anormallik var bu işten anlayan bi dümen var ya da yok diyebilir mi?

şu fotoda sağ üst köşedeki beyaz ev ile başgan ın arası yakın ve kişi sayısı az;

pbs.twimg.com :large

bu fotoda ise aynı beyaz ev baya bir uzak ve ilk fotodakinin 3-4 kat fazla insan var ne diyorsunuz?

pbs.twimg.com :large

açıyla mı ilgili yoksa fotoşok mu var gene?

bu seferki açı dostum.

  • i am going slightly mad  (18.02.14 16:28:29)
valla geniş açı lensleri mesafeyi çok gösterebilir ama kişi sayısı da fazla gibi emin değilim. emin olduğum tek şey fotoşop olduğu ortaya çıksa bir gram dahi şaşırmayacağım..

  • bay meraklı  (18.02.14 16:32:03 ~ 16:32:40)
panoramik fotoğraf diye bi şey var hem cahilsin hem kötü niyetli.

  • fuerteventura  (18.02.14 17:25:10)
oooo köt kılı ventura konuştuuuu.

soru sormak suç mu lale? hırsıza rüşvetçiye oy verip cahil demeyin sağa sola.
  • the knight of the apocalypsy  (19.02.14 19:51:52)
açıyla ilgili. halkın adamı melih gökçek yanlış iş yapmaz.

  • ak yarınlar  (19.02.14 19:57:14)