italya'ya uygun uçak bileti

mart ayı(sonu) nisan başı için istanbuldan italyanın -ismi önemli değil- bir şehrine tek yön bilet almak istiyorum maksat italya girişli olması yolculuğun.

hangi havayollarını önerirsiniz? uygun fiyatlı olsun en önemlisi o.

bence -ismi önemli-

  • matematik koyu  (14.02.14 15:55:33)
değil abi. napoliyse napoli, roma, bologna, milano, venedik, ancona, bari, sicilya vs vs... yeterki uygun olsun bilet.

  • the knight of the apocalypsy  (14.02.14 15:58:07)
skyscanner.com, tripsta.com adreslerine bakabilirsin. büyük şehirler, uçuş sayıları nedeniyle daha ucuz olur diye tahmin ediyorum. bu yüzden şehir önemli aslında. iki sene önce poznan'a bulabildiğim en ucuz bilet 500-600 lirayken, varşova'ya 220 liraya almıştım mesela. bilet şehre göre aranır, o yüzden hangi şehirlerin ucuz olabileceğini önceden düşünüp ona göre bakmak lazım. bakılması gereken ilk şehirler milano, roma, torino ve floransa olur sanırım.

low-cost havayollarına hiç bakmadım, istanbul'dan italya'ya seferi yoktur herhalde hiçbirinin.

edit: 1 nisan'da atina aktarmalı bir aegean airlines uçuşu var fakat aktarma süresi 1 gün. bilet 250 lira.
  • der meister  (14.02.14 15:59:15 ~ 16:02:31)
www.tripsta.com.tr

burdan bakabilirsin. 6 ay içindeki en ucuz biletleri gösterir.
  • fuck is a four letter word  (14.02.14 16:00:59)
ucuz bulamazsan, pegasus'un %30 indirimli gününü bekle. 6-7 şubat'ta vardı. mart'ın başında yine olur.

  • amuzende  (14.02.14 16:08:17)
pegassus genelde hep en ucuz oluyor. alitalia'nın 100 euro civarı oluyor, öğrenci kampanyası oluyor 25 yaş altıysanız.. ama romaya uçuyor bi tek

eğer pegasus 100 euro civarındaysa gidin thy ile uçun.. pegasus da thy de bologna milan ve romaya uçuyor, thy'nin bikaç tane daha var genova vb.
  • kveldulv  (14.02.14 16:51:58)