rahat topuklu gelinlikle giyilecek ayakkabı

gelinlik de çok rahat zaten, kısa falan.

altına da böyle şeker yuvarlak burunlu beyaz topuklu ayakkabı arıyorum.

nerelere bakayım ki? çok rahat olsun ve topuklu olsun istiyorum. boyum sevgilimden çook kısa.

nr. 39 diyecektim ama satışa ara vermişler.
melissa'nın ayakkabıları rahat ama onlar da gelinlikle nasıl durur bilemedim. bir de gelinlik kısaysa ayakkabının şıklığı önem arz ediyor. bence kendiniz özel yaptırın, alçak topuklu güzel ve beyaz ayakkabı bulmak çok zor.

  • kayranin kedisi  (09.02.14 00:46:20)
özel yaptırmak için bildiğiniz bir yer var mı? pahalı mıdır? @kayranın kedisi

  • arpa  (09.02.14 01:00:11)
gelinliğe yakın bir elbisenin fotoğrafını alsak fena olmaz. ona göre daha güzel öneride bulunuruz.

  • zazazaraeta  (09.02.14 01:07:03)
bir tane fotoğraf ekledim. önü daha kısa olacak sanırım

  • arpa  (09.02.14 02:43:14)
Nerden nasi alcagini bilmem ama platform alacaksn buyuk ihtimal. Almicaksan bile al yani direkt olarak platform al. Ama icine dikkat et ymusak hafif havalo ped leri oluyo orjinal ve saglam markalarda. O pedler olsn. Ha extra istersen ayrica pedler satiliyo. Yapistiriosn felan. Her yerden platform alinmaz.
Nine west kemal tanca divarese nin urunleri iyi.cok iyi hatta.

Ha bi de zizigodan almistm jessica simpson imzali platform bak o da felaket rahatti.
  • indescribable  (09.02.14 07:27:32)
Nine West'in topuklulari çok rahat ben pek yuruyemem topukluyla ama bana bile rahat geliyo

  • ayikiz  (09.02.14 15:58:48)
peki sizce beyaz renk mi alayım gümüş rengi mi?

(gümüşü şu yüzden düşünüyorum, gelinlikten sonra da giyerim özel günlerde diye ama yaışır mi? abes görünecekse bulaşmıyım hiç
  • arpa  (09.02.14 18:11:00)
Bence beyaz değil de, neredeyse beyaz olan en uçuk pembe (renk "blush pink" diye geçiyor) renkte alın.
www.google.com.tr

  • m e l t e m  (09.02.14 18:20:29 ~ 18:23:52)