Hukukcular ve Vatandaşlar! Turkiye ayaga kalkmak zorundadir! HSYK!

Boyle demis Emine Ulker Tarhan:

eksisozluk.com

"

hsyk (hakim ve savcılar yüksek kurulu) adalet bakanı'nın emrine bağlandığı andan itibaren, türkiye tamamen bir padişahlık devrine girecektir!

seçimler tamamen laf olsun diye yapılacak ve bütün seçimleri akp kazanacaktır! çünkü hile yapsalar da kimse hakların da dava açamayacak!

canlarının istediklerini içeri atacaklar, canlarının istedikleri hırsızları, tecavüzcüleri, katilleri, teröristleri serbest bırakacaklar! kısacası türkiye tayyip erdoğan’ın emri altına girmek üzeredir! bu tehlike hepimizin geleceğini,çocuklarımızın geleceğini ülkemizin geleceğini yok etmektedir!

türkiye ayağa kalkmak zorundadır!
gezi de ağaçlar için doğa için ayağa kalkan millet şimdi çok daha fazla ayaklanmak zorundadır!

çünkü vatan elden gidiyor arkadaşlar!
"

Kendisi hakli mi yoksa abartiyor mu? Eger hakliysa, ne sikime evimizde duruyoruz, ya da ne yapmamiz gerekiyor?

Ne olacak sonumuz ? cok sinirli ve caresiz hissediyorum.

Konusmasini dinlemek icin:

www.youtube.com
  • gadanallah  (31.01.14 19:59:24)
polise bir ayar çekilsin önce sonra bakarız. 20 gün boyunca oralara gidip de sırf bağırıp gaz yemekten ve daha fazlasını yaşamak için riske girmekten bıkmıştım ben. polis gene öyle karşı duracaksa ve biz pasif kalacaksak bir şey yapmam birey olarak tekrar.

  • not for sale  (31.01.14 20:02:36)
Gucler ayriliginin oneminden gayet dozunda bahsetmis. Abartilan bir sey gormuyorum ben. Hakli.

  • f_d  (31.01.14 20:03:35 ~ 20:25:29)
Hakli ya, bunlarin hepsi olacak bence gercekten.

  • sistem enkazı  (31.01.14 20:16:29)
Kendisinin eski yarsav baskani oldugunu hatirlatir, hukuk öğrencisi olarak abarttigi bir yer olmadigini soylemek isterim.

  • fraise  (31.01.14 21:01:31 ~ 21:03:53)
yıllardır götümüzü yırttık da göt kıllarına anlatamadık...

adam parti içinde peygamber olarak anılıyor daha büyük tehlike mi var? kendi adamı "Allah'ın vasıflarını kendi üzerinde toplamış" dedi tayyip için. sayın tarhan her zamanki üslubunda doğru konuşmuş ve söylediği her şey bu gidişat ile gerçekleşecek yani...
  • synche  (31.01.14 21:17:38 ~ 21:19:18)
'tayyip erdoğanı sevmemek allahı sevmemektir' diyorlar lan, hiç bir zaman müslüman olmadım lakin şu lafın ne kadar çarpık olduğunun farkındayım.

evlerimizde duruyoruz çünkü pasifleştirildik, siktiğimin kaşar peynirine 20 lira para saymaya devam.
  • Mackinaw  (31.01.14 21:20:49)