General mobile discovery

selamlar sözlük ahalisi sitede çok övüyorlar bu telefonu. öyle böyle değil. sanki babasının şirketi gibi. tuhaf, bilemedim şimdi almalı mıyım acaba? bilen el atsın 3 ay sonra elimizde kalmasın. sonuçta general mobile ne dersiniz?

arkadaşım 3 aydır kullanıyor oldukça memnun.

  • al basmadan donu var  (27.01.14 12:58:38)
telefon harika gerçekten. hem eşimde, hem bende var. ancak bir tanesinin ekranında stuck pixel çıktı. geçen çarşamba telpa'ya garantiye yolladım, perşembe kargo teslim edildi. o günden beri haber yok. telpa telefonları açmıyor (45 dakika bekledim) sitedeki imei sorgulamadan da kayıt bulunamıyor.

telefon için lafım yok, stuck pixel gibi sorunlar olabilir ancak telpa'da garanti deneyimim son derece kötü başladı. sözlük'te yazıyorum konu hakkında. vaktiniz varsa bekleyin biraz daha, garantiyle ilgili her detayı yazacağım.

(bkz: #39906132)
  • jaaaccckkk  (27.01.14 13:15:48)
al lumia 720 kafan rahat olsun. çakma çin malı şeylere para verme.

  • tomofilli hasan  (27.01.14 13:16:57)
gm discovery 2 koymuş çinli bir üreticinin stock bir modelini baz aldığı yeni cihazının adını.

bekleyin 2 si geliyor demiyorum.

1'ine 1 2'sine 2 diyorum.

android bağımlısı değilsen git benzer paraya z10 lar lumia 720ler htc 8x 8s falan var.

android boncuk değil ama bokun içine koysalar seviniyor millet.
  • nudistadam  (27.01.14 13:28:10)
www.youtube.com şu videoyu izleyin sonra karar verin. en detaylı ve ciddi incelemesi bu. sözlükçülerin lafına güvenmeyin. bu arada amerikalı bir şirketin ürünü bu. iphone dahil diğer pek çok telefon gibi çin'de üretiliyor.

  • bruges  (27.01.14 13:51:41)
Telefonu düzgün kullanırım diyorsan al çünkü telpa'yla gerçekten ugrasilmaz. Ben de 3 aydir kullaniyorum, memnunum. Ama üstüne biraz daha koyma imkanim olsaydi ikinci el lumia 920 alırdım. Neticede Nokia..

  • sistem enkazı  (27.01.14 14:48:28)
he yav he Amerikalı şirket. Genel müdürünün adı da Muzaffer Gölcü, ismine takılmayın kendisi öz be öz anglosakson :) Osur osur ipe diz. Türk firması bu general mobile. kendi tasarladıkları ya da ürettikleri bi şey yok. general mobile diye bi marka uydurmuşlar, çin'de tasarlanıp üretilen telefonların üzerine bu markayı yazdırıp Türkiye'de satıyolar.

  • tomofilli hasan  (27.01.14 15:22:16)
Bu kötüleyenler var ya, daha kötüsüne daha çok para vermiş enayiler. O yüzden yediremiyorlar kendilerine ve bok atıyorlar. İmkanları olsa telefonlarını iade edip GM alırlar emin ol asdfaddad

Telefon tek kelimeyle kral, al bence kazık yeme sende diğerleri gibi.
  • eyyor  (27.01.14 15:57:39)
ya arkadaş ne cahil cahil konuşuyon. alla alla. gm mobile türk firması. telefon blu denen bir amerikan şirketinin ürünü. gm alıp logosunu ismini falan yerleştirmiş sadece. ben blu için konuşuyorum. apple gibi merkezi amerika'da üretimi çin'de. gülücük mülücük koşmuş bi de ya.

  • bruges  (27.01.14 16:36:53)
haha cahil diyene bak. Google da ufak bi araştırma yapsan blu dediğin şirketin de çin'de tasarlanıp üretilen fason telefonlara markasını yazdırıp sattığını anlardın. al bakalım kim cahilmiş,

"All Blu phones are just rebranded Chinese or Indian devices."

"Fact about Blu it is a non branded chinese phone sold with there name on it. Blu has no support for there product."
  • tomofilli hasan  (27.01.14 17:48:55)