Kadıköy- Bostancı her şeyi bilen falcı aranıyor !

Arkadaşlar merhaba kadıköy - bostancı taraflarında iyi falcı tavsiye edebilecek olan var mı ?

Falcilar her seyi hatta hicbir seyi bilemez demek istiyor deli gonul buraya, tutamayip kendini yaziyor da hatta ama soruya cevap olmayacak diye de kafamda serdar ortacinkileri dovercesine deli sorular...

Arkadaslarim merakli fal islerine , bu dediginiz guzergahta zibilyar tanesine gittiler, hatta 3haneli odemeler yaptiklari bile oldu. Gel gelelim coook dogal ve beklenen olarak birakin bilmeyi ( ki illa arada tutturduklari oluyor onlari sapma aliyorum) her birisi ayri teranede seyler soylemisler, vazgectiler en son. Yani onlar aradi bulamadi.
O guzergahta yasiyoruz zaten, ben tarot aciyorum evde eglencesine, daha cok tutturuyorum :)) ben varim yani:D

Ankarada bi falciya gitmistik seneler evvel, ovduler falan diye. Ben berbat hissettim iceriye girince, mide bulantisi hissi tahayyul edin, anlamlandiramadim. Neyse kardesim de ben de girdik adamin yanina, baya baya kagida isim yazmisti, hakkinda merak ettigim kisilerin ismini, dehsete dusmustum. O hissin de kendisinin diger boyuttaki yaratiklarla iletisime gectigini ve kafami yokladiklarini, ondan oldugunu falan soyledi. hmm, ee? Dedim kaldi ole. Muhtemelen sigara kokusu, ac karnina icilen kahve falandandi. Kagida yazdiginin da nasilini sorgulamiyorum zira faydasiz bi olay, e zaten ben biliorum o ismi, bilmedigim bir seyle gelseydi bi faydasi dokunurdu ne bileyim. Zaten gaybi bilmenin imkansizligina inaniyorum, milyar ihtimal, zibilyar degisken, mantiga-bilime aykiri.

Her neyse animi anlattim ( bu da boyle bir animdi). O adam gelmis istanbula, iyi diye lanse edilen bi tip de numarasi bu yani, isinize yararsa seyapiym:)
  • elmali kurabiye  (26.01.14 16:29:34)