dört tekerlekli tenekeye 75k tl vermek...

evet arkadaşlar, halkımızın memurumuzun arabası fosfogen golf 75k tl olmuş diesel ve otomatiği. netice teneke, dandik teneke. bmw 3 alacagım dersenız 160k tl. yok ben mercedes e isterem derseniz 250k tl.
çok pahalı değil mi?
(burası eko yapacak, yönetmen öyle dedi)

neyse biliyor musunuz? tr'de louis vuitton çantanın vergisi %8 ve avrupada en ucuz satılan yer türkiye.
ne biçim ülke la bu? makam otosuna bin, rüşvet ye, tom ford mokasin giy (%8 kdv) kutusuna da 500lük yumoşları balyala.

biz cem abiye çok haksızlık ettik. onun kıymetini asaletini bilemedik. o şimdi bize öldükten sonra değeri anlaşılan ressam edasıyla bakıyordur. üşüyoruz reyiz. ccc

düşünceler?

daha pahalısı var, hemde 2 tekerlekli

  • eyyor  (21.01.14 22:41:55)
kendine araba alacaksan, devlet bi tane de bana al diyor. ötv bu demek aslında.

biz devletini vatanını milletini çok seven insanlar olduğumuz için ne alırsak bi tane de devlete alıyoruz. ilginç gelen ne yani? :)
  • emfuzi  (21.01.14 22:59:30)
e alma bu fiyatlara?
ben almıyorum mesela.
almayınca ne olacak 2010'da olduğu gibi ötv indirimi vb. gelecek.
ama alan çok olunca devlet ne yapsın? halkımızın bir uyanması şart.
  • ozdek  (22.01.14 10:49:46)