bu yasmin beni mahvetti, bi yardım - feminen bir konudur

daha 3 gündür kullanıyorum sadece ama deyim yerindeyse ağzıma sıçtı. fiziksel ollarak bir şey yok henüz, ama ruh halim berbat. 3 gündür böyle bi uyuz bi kişilik oldum, birisi istediğim bir şeyi teklif etse bile sırf gıcıklık olsun diye "hayır" deme eğilimindeyim, kendimi çirkin berbat rezil hissediyorum. erkek arkadaşıma sataşmamak için zor tutuyorum kendimi. 5 gün sonra yanına gideceğim, giderayak onunla olan ilişkimi de mahvetmeyeyim. 5 ay sonra ilk kez buluşacağız, mutlu ya da heyecanlı bile hissedemiyorum bu ilaca başlayalı.

yok mu bu ilacın bi panzehiri, kullanmayı bırakmak dışında? neşelendirici, pozitif hisler yükleyici bi ilaç falan olsa ne güzel olur.

kız arkadaşım için çok araştırdım en iyisi qlairista gibi göründü kullanıyor ve hiçbir yan etki görmedik daha.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.01.14 20:56:22)
Daha az etkili bir tanesini kullanabilirsin mesela myralon ama o da sonuçta hormonlara etki ettiği için ruh halini değiştirebiliyor. Bir de o kadar erken etki etmez sanki ama...

  •   (19.01.14 20:57:33)
aspirin iç geçer

  • allahinadiylaoku  (19.01.14 20:58:17)
Bırakma ilacı, başka bir tanesiyle devam et kaldığın yerden bitene kadar. Yoksa döngü bozulabilir.

  • Lim5  (19.01.14 20:59:43)
@o da olur, evet, mecburum.

  • benneydim  (19.01.14 21:00:29)
ben de yasmine ancak 4 gun dayanabildim. sonra da hic bişi kullanmadım. rahatsızlıgın nedir tam bi mesaj atar mısın

  • akare  (19.01.14 21:00:59)
Yine sunu kullan bunu kullan diyenler cikmis hayret ediyorum cidden bu haplarin cok ciddi yan etkileri var ve herkese ozel.olarak doktor trafindan testle vs veriliyor.

Ayrica kadin dogum doktoru arkadasim" sahsen ben.kendim korunurum esime bunu kullandirtmam" diyor siz anlayin artik.
Kullanmayin demiyorum ama bari doktor kontrolunde yapin su isi..
  • neferkitty  (19.01.14 21:11:35)
hapı değiştirmen lazım. doktora danışıp farklı bir hapa geçebilirsin, buradan isim vermek doğru olmaz sanırım.

  • strangerinhere  (19.01.14 22:52:19)
hoş geldin aramıza.

  • kedidir o kedi  (20.01.14 20:11:23)