İspanyol Sineması

Yok mu İspanyol veya Latin Amerika sinemasından bir film tavsiyesi olan?

  • chatrefhill  (17.01.14 21:41:18)
www.imdb.com ---> Medianeras

www.imdb.com Fernando E. Solanas (yılmaz güneyin soy isminden geliyor filmin ismi, ama sürreal muazzam bir film)

www.imdb.com --- el viaje (gene sürreal, büyülü gerçekçilik akımıyla donayılmış latın amerika filmi)
  • botamaniaensis  (17.01.14 21:44:37 ~ 21:44:44)
Mesaj kaygısı taşıyorum. Derinlik istiyorum. Çok şey istedim farkındayım. Siyasi olması şart değil

  • spektrum9000  (17.01.14 21:45:21)
También la lluvia
Celda 211
La voz dormida
Blancanieves
Todo sobre mi madre
Mar adentro
Los lunes al sol
Eva
Pa negre
Te doy mis ojos
  • aychovsky  (17.01.14 21:45:44)
  • sanal hayvan  (17.01.14 21:47:35 ~ 21:48:14)
el laberinto del fauno - www.imdb.com ve Guillermo del Toro'nun eski filmleri misal the devil's backbone

el secreto de sus ojos - www.imdb.com

celda 211 - www.imdb.com

Alejandro Amenábar filmleri misal abre los ojos

xxy - www.imdb.com

intacto, el aura vs.

edit: bazılarının menşei tamamen ispanyol olmayabilir ama ben öyle kabul ettim =)
  • entrapmen  (17.01.14 21:47:45 ~ 21:48:17)
almodavar, serttir, güzel filmleri vardır. bad education favorimdir. talk to her ikinci sırada gelir.
solanas sürreal ve politiktir. ben latin amerikada üstüne tanımam. marquez eserleri gibidir solanasın filmleri.
medianeras sehirin kendisine ait bir film. aşk filmi değil, ama aşk da olabilir.
  • botamaniaensis  (17.01.14 21:48:40)
Mobilden editleyemedim. Mesaj kaygisinin alasi también la lluvia. Ve celda 211dedir.

  • aychovsky  (17.01.14 21:49:28)
amores perros hayret nasıl yazılmamış demeye geldim, giderken aklıma bi de fermat's room geldi. hadi bakalım.

  • in vino veritas  (17.01.14 22:01:41)
  • simdi geldim abi  (17.01.14 22:21:03)
Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar, Annem Hakkında Her Şey, Konuş Onunla (P. Almodovar) - İspanya
Tez (A. Amenabar) - İspanya
Pan'ın Labirenti, Şeytanın Belkemiği (G. del Torro) - Meksika/İspanya
Tanrı Kent (F. Meirelles) - Brezilya
Ay Carmela (C. Saura)- İspanya
Çilek ve Çikolata (T. G. Alea & J. C. Tabia)- Küba
Aşklar ve Köpekler (A. G.Inarittu) - Meksika
Karşı Akıntı (J. Fuentes-Leon) -Peru
  • linuswithnoblankets  (17.01.14 22:32:51)
www.imdb.com

medemin diğer filmleri
  • razaor2  (20.01.14 18:18:58 ~ 18:21:07)