Altın satmak

Elimde 20 bin lira civarında edecek çeyrek altın var. Acil satmam lazım

Beylikdüzündeyim Kapalı çarşıya gitmeye değer mi?
yoksa buralarda 2-3 kuyumcudan fiyat alıp satayım mı?

buyuk kuyumcularda ayni doviz burolarindaki gibi altinin gumusun vs nin o anki gram satis fiyati ve alis fyatlari kocaman dijital panolarda bulunur. oyle dandik mahalle kuyumcusu yerine oyle buyuk bir kuyumcu bulursaniz orda bozdurun. tabi o anki alis satis fiyatlariyla kuyumcudakini karsilastirin.

  • rentts  (14.01.14 11:23:11 ~ 11:23:20)
bence netten bir kaç kuyumcu numarası bularak ara fiyat al en iyi verene bozdur.
ben döviz bozduracağım zaman bir kaç büroya gidip anlaşıyorum panoda yazandan daha iyi fiyata bozduruyorum. eminim iyi fiyat veren çıkacaktır.

  • illegalstar  (14.01.14 12:03:47)
beylikdüzü ile kapalıçarşı arasında ciddi fiyat farkı oluyor. (tekli alımlar için konuşuyorum)

en iyisi beylikdüzündekilere sorduktan sonra kapalıçarşı'dan bi kaçını arayıp fiyat isteyin. aradaki farka değerse atlayıp gidin.
  • brkylmz  (14.01.14 12:22:02)
bankalar altın günü kafasında şeyler yapıyor, bir iş bankasına girip sorun. güvenli olur en azından.

  • ytse jam  (14.01.14 13:21:18)