KYK yurdundaki ardakadaşa kargo ulaşır mı?

Kendisine bir süpriz yapmak istiyorum, hediye yollayacağım, ancak ev adresi yok. onun ismiyle, barındığı KYK yurduna göndersem, eline geçer mi? Bu konuda risk göze alamıyorum, başka bir adres isteyemem, çünkü süpriz olacak. Nedir bu işin formülü?

Gitmez malesef. KYK'da müdüriyet kargo teslim almıyor. En yakın şubeye göndermeniz daha mantıklı olabilir. Mesajla haber verdirmezsiniz şubeye gidince telefon ederler.

  • purusha  (08.01.14 20:08:23)
zarflar, ekstreler vs sorunsuz ulaşıyor onu biliyorum. ama kutu/koli tarzı şeylerde durum nedir bilemiyorum. tahminimce bir "kontrol" edilme olayı olur.

onun yerine kargo şu besinden alıanacak şekilde gönder. arkadaşından da şubeden almasını iste.
  • mahone  (08.01.14 20:08:29)
ben isteyince süprizi kaçıyor da, kargo firmasıyla konuşayım bi, belki bir sms'le haber verme olayları vardır...

  • ruhibirbanyo  (08.01.14 20:10:11)
sizin istemenize gerek yok, şubeye gönderirseniz şubeden zaten ararlar "kargo geldi size" diye.

  • der meister  (08.01.14 20:11:07)
özel yurtlara sorunsuz ulaşıyor, karşılama masasındaki yetkili kargoyu teslim alıyor, daha sonra öğreciyi bilgilendiriyor.
sıkıntı olcağnı sanmıyorum hangi çağda yaşıyoruz.

  • redlabel  (08.01.14 20:45:43)
ulaşır. kyk yurdunda kalıyorum her gün kargo duyurusundan gına geldi artık, kendisi olmasa dahi arkadaşlarına teslim ediliyor.

  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (08.01.14 20:55:30)
Kyk yurdunun adresine gönderdim kargoyu sorunsuz ulaştı

  • acckr  (08.01.14 23:56:44)
Benim bulunduğum yurtta kargo yurda kadar getiriyor, daha önce aynı yurda defalarca getirdiği için güvenlik falan tanıyor zaten. Kargo kimin adınaysa yurdun içinde anons ediliyor, kargo sahibi de gidiyor imzasını atıp kargoyu teslim alıyor.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (09.01.14 00:14:05)
benim kaldığım yerde de alınıyor, anons yapılıyor, kişi alıyor imza karşılığı. hatta dışardaysa almadan içeri giremiyor; içerdeyse almadan dışarı çıkamıyor. muhakkak teslim edilecek o paket.

  • olanlaolunmaz  (09.01.14 00:22:16)