Burun ameliyatı olacak arkadaşa çiçek hediye etmek

Sevgili arkadaşlar, çok yakın bir arkadaşım yakın zamanda burnundan ameliyat olacak. Arada kaldım, ameliyat sonrası burnu çok hassas olur mu acaba, hediye olarak çiçek göndermek sıkıntı yaratır mı? Yaratır ise eğer ameliyattan çıkan biri için çiçeğin muadili bir hediye var mıdır?

Çok teşekkürler şimdiden :)

Meyve suyu, muz.

  • japon askeri  (06.01.14 21:07:06)
ameliyattan sonra, hapşırmaması için antihistaminik verirler. arkadaşınızın çiçeğe alerjisi yoksa, bir şey olmaz.

  • marcelorios  (06.01.14 21:08:14)
sushi gotur

  • mayeskuel  (06.01.14 21:08:55)
parfüm alsanız?

şaka şaka, meyve sepeti idealdir
  • GibsonRules  (06.01.14 21:08:59)
  • nax  (06.01.14 21:17:26)
1.si koku alamıyor olacak, keza burnundan nefes alamayacak zaten, nefes alamayacağı için hapşurtmaz diye düşünüyorum ama belli olmaz riske atma. çiçeği hastaneye göndereceksen zaten artık birçok hastane canlı çiçek kabul etmiyor odaya, boşuna kapı önünde oturur öyle çiçeğin. sert yiyecekleri de ameliyat sonrası ısıramıyor olacak o nedenle bence onu da alma. eğer ki büyük bir ameliyatsa örneğin birkaç gün evden çıkamayacaksa onu oyalayacak film gibi bir şey daha güzel olur. onun dışında pipetli termos gibi bardaklar oluyor öyle bir şey gönderebilirsen ameliyatlıyken çok kullanışlı olur kendisi için

  • ornitorenk  (06.01.14 21:24:22)
Burun ameliyatı olmuş hastanın odasında bekletilmez muhtemelen o çiçekler. Ama hatun kişisiyse o çiçekler onu epeyce mutlu edecektir. Çiçek muadili bir hediye de yok bence.

  • sekilci zihniyet  (06.01.14 21:25:31)
asıl hediyen farklı olsun.
çiçek götürmek istiyorsan da tek bir tane götür demet değil.

  • jedilance  (06.01.14 21:37:03)
Hos bir el aynasi al, malum amelyat sonrasi alisana kadar bol bol burnuna bakmak isteyecek.

  • nwnd  (07.01.14 02:48:08)