yeni sevgiliye doğum günü hediyesi

çok yeni bir ilişkinin ilk doğum günü hediyesinin erkeğe nasip olması bir kadın olarak yaralasa da ne alınır ki bir erkeğe doğum gününde( sevgilim diyemiyorum daha ona göre bir hediye almak istiyorum)

not:kütüphaneci film sever izler bol bol 28'e girecek. kadın olarak yaralıyor derken şaka yapmıştım kendi çapımda :) çokta seviyorum ama yeni olduğu için öyle şeyler diyemiyorum.

sevgilim diyemiyorum diyorsan hediye alma.

  • brotha b  (05.01.14 21:12:30)
kime alıyosun? hakan'a mı? hemen ne sever söyliyim sana...

  • loveinaflipbook  (05.01.14 21:13:05)
kadın olarak niye seni yaralasın ki? orayı bi açıkla bence. eğer çok rahatsızsan keşke ona göre ayarlayıp sevgili olmaya başlasaydınız.

ayrıca yaş, zevkler falan hiç bi ayrıntı yok neye göre tavsiye verelim.

ekleme: kitap al o zaman ekekekekek
  • elorelia  (05.01.14 21:14:03 ~ 21:20:25)
duyuru'ya hediye diye bir kategori açılmalı artık.

şaka tabii ki, biraz karakterinden, yaşından, huyundan suyundan bahsetseydin keşke bildiğin kadarıyla.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.01.14 21:15:45)
kütüphaneci film sever izler bol bol 28'e girecek. kadın olarak yaralıyor derken şaka yapmıştım kendi çapımda :) çokta seviyorum ama yeni olduğu için öyle şeyler diyemiyorum.

  • süngerbob  (05.01.14 21:17:39)
hediyeliksec.com

bunu al. hala senle birlikteyse seviyordur ciddi düşün.

şaka bir yana çok tanımıyorsan herkesin sevebileceği şeylere yönelebilirsin. güzel bir kupa falan. veya bir gömlek. bir hırka kazak vs.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.01.14 21:20:19)
o kadar yeni bi ilişkiyse tabi ki basit bi hediye alabilirsin. ben olsam çok özel bulduğum bi kitabı alırdım ama bu tabi kişinin kişiliğine bağlı. "kitaptan hediye mi olur" diyen tuhaf insanlar çok.

kıyafet alabilirsin. 50-60 tl civarı bi kazak, atkı olabilir. mevsime uygun.
  • nathanieltroy  (05.01.14 21:21:40 ~ 21:21:57)
muhtemelen eleman oğlak burcu.
kesinlikle ödül falan alma, adamın işine yarayan bişi alman lazım. oyun olur kitap olur, özellikle neye ihtiyacı varsa. zaten belli ederiz biz, şu olsaydı iyi olurdu vb.

  • joe dalton  (06.01.14 10:52:08)
bence mevsime uygun bir gömlek ya da kazak al. hem içten, hem ilişkiye gelecek vaadettiren hem de makul bir hediye.

  • elfish  (06.01.14 10:58:05)