Zengin kadinlar paralarini ne yapiyorlar? Erkeklere yediriyorlar mi?

Erkekler parayi bol buldugunda dogruca kadinlara yediriyor - hediye alarak, seyahate goturerek filan. Ulkede bu tur karsi cinsi fethetme yontemleri sadece erkeklerden bekleniyor; peki kadinlar parayi bol buldugunda ne yapiyorlar?

Benzer sekilde hediyelerle karsi cinsi tavlamaya calisiyorlar mi? Ya da gozune kestirdigi erkekle one night stand yapmak icin deli para harciyor mu?

Ya da erkegi tavlamak icin parayi estetik, giyim kusam ve kosmetige filan harcayip, dolayli yoldan mi avini kandirmaya calisiyor?

yanitlariniz lutfen utfen sehir efsanelerinden uzak, "haci ne karilar var diyor bir arkadas bir bilsen" palavralarinizdan arinmis olsun. Bu kadinlardan birisi degilseniz, ya da bunlari 1. Dereceden tanimiyorsaniz litfen yanit vermeyiniz.

Fakirler: sizin zaten eksiduyuru'da ne isiniz var la, pis fakir!

Bizzat şahit olduğum örneklerden yola çıkarak tüm sorulara net bir şekilde "evet" diyebilirim.. 1. dereceden tanıdığım kadın değil ama, bizzat parayı yiyen erkek.. Zamanında tüm evini bir hatuna düzdüren, ötekine de diğer ihtiyaçlarını karşılatan biriydi bu.. Hayret ederdim nasıl yapıyorlar bunu diye ama yapıyorlar işte.. Hatunlardan biri evliydi..

  • mutekebbir  (02.01.14 17:45:01)
gorgulu biriyse daha cok kariyerine, egitimine, evine, giyimine ve bakimina harcar diye dusunuyorum. sevdigi erkekle guzel yerlere gitmek, kaliteli yemekler yemek, degisik aktiviteler yapmak icin de harcar. "yedirmek"ten cok "paylasmak" seklinde yorumlamak daha dogru olabilir.

bir de en cok cocuguna harcar aslinda.
  • little miss rejectee  (02.01.14 17:49:40 ~ 18:09:23)
erkek yapınca yedirmek, kadın yapınca paylaşmak mı oluyor? yedirmek işte.

  • baldur  (02.01.14 17:54:14)
zengin kadın zaten bi erkek sayesinde olmustur yuzde 90

  • partizan  (02.01.14 18:13:56)
Evet yediriyorlar.

  • roket adam  (02.01.14 18:38:57)
Yediriyorlar derken, ne aliyorlar? Araba mi, ev mi? Yani erkek hangi hediyeye tav olur onu merak ettim, belki cebine dogruca para koyarsa tav olabilir tabi. Onu da gider kadinlarla yer yine o erkek :/

  • gadanallah  (02.01.14 19:22:56)
Saat (orjinal), cep telefonu, beyaz eşya vs. Doğruca para almanın bir yolu mesela; tefeciye çok borcum var ve tehdit ediyorlar şeklinde olabilir :) Erkeğin yaratıcılığından çok kadının zekasıyla ilgili bir durum bu, mesela bir kadın tefeci masalına inanmazken, başkasına telefon edip " bilmem ne kadar borç yüzünden beni kaçırdılar, hesap numarası şu" denip inandırılabilir..

  • mutekebbir  (02.01.14 20:09:38)
aga soruna tam olarak cevap mi bilmiyorum ama basimdan gecen bir iliskiyi anlatayim.

2 sene kadar once sehrin sekilli bir restoraninda calisiyordum asci olaraktan. yogun bir cumartesi gecesi. servis bitmis, ben bitmis. mutfagi kapamaya baslamadan once arka kapinin orda sut kasasina oturmus sigarami iciyorum. o sirada 2 tane 35+ (ben o zaman 28, sonradan ogrendim o 38) tas otesi hanim bizim restorandan cikmis arkadaki park yerine, arabalarina gidiyorlar. beni gorduler, muhabbet basladi yemek nasildi falan klasik iltifatlar vs. bindiler gittiler. sonra bizde mutfagi kapadiktan sonra yakindaki her zaman gittigim lounge tarzi bir yere gittik. orda bunlarda vardi. selamlastik falan muhabbet basladi, gece bunun evinde bitti haliyle. kendisi yilda 250k+ yapan bir avukat. bense o aralar 5 gun 75 saat olumune calisarak yilliga vurursan 60k civari para yapiyorum. plajda guzel bir evi, altinda porsche boxster'i olan, kafasi zehir, kaliteli yasiyan biriydi. erkek avcisi falan degildi, isinde gucunde, iyi para yapan, iyi harcayan biriydi. biz bununla 6 ay kadar cok guzel vakit gecirdik. isim ve benim de kendi hayatim dolayisiyla her gun beraber degildik ama haftada 2 kere falan gorusuyorduk. en super restoranlarda yemege gidip en pahali saraplari iciyorduk. o 3 oduyorsa ben 1 oduyordum, hic bir zamanda ne o ses, sorun etti, ne ben. bir kere 3 gunlugune sosyete bir yere tatile gittik o karsilamisti herseyi. ayrica bir kere davete gidecegimiz zaman bayagi guzel bir kol dugmesi hediye etti. bir de muhabbet icinde lafi gectiginde, ben iyi scotch hastasiyimdir, sacma pahalilikta 40 yillik bir scotch almisti bana. yani sadece yemek, icme, eglence konusunda "yedirdi - yedim" onu da sanirim hakkaniyet olcusunde yaptik. ben de cogu zaman gucumu asicak kol gibi yemek-sarap faturasi odedim. ben hic bir zaman "yedigimi" onun da "yedirdigi dusuncesinde" oldugunu sanmiyorum. isteseydim belki avci olsaydim daha cok yerdim ama sanmiyorum onun da o kadar aptal olup yedirecegini. bense kayda deger olarak ona gayet pahali bir esarp almistim bir vakti oldugunda, bir de babaannemden kalan gumus tesbihimi hediye etmistim :) helal olsun.

sonra zamanla ben sikildim bu 35+ yas ustu wine&dine muhabbetinden. ayrica gonul baskalarini da istedi, kacamaklar yaptim. gece hayati, agir kumar, uyusturucu derken uzaklastik zamanla. oyle agir bir ayrilik olmadi. haliyle anlayisla karsiladi. belki o da menundu, belki o da sikilmisti. bilmiyorum bir sekilde bitti. guzel bir 5-6 aydi.
  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (02.01.14 21:39:05)
Bodrum'da babadan zengin bir dul hatunun uzunca bir süre parasını yiyen bir arkadaşım vardı. Kadın herife hem para yediriyordu, hem de bakımlı ve güzeldi. Arkadaş da barlarda bouncer'lık yapan ağır bir apaçi. Olabiliyor bu da.

  • arnold schwarzeneger  (03.01.14 08:18:22)
Özel okulda burslu okuyorum. Çok zengin kızlar var hala beni yiyorlar !

  • cunupkral  (03.01.14 08:26:22)