bunlar arkada mı oturuyorlar bana mı öyle geldi?

sb
www.youtube.com

0:34:30

Oya Aydoğan önde oturuyor büyük ihtimalle,çünkü camının hepsi açık.Kemal Sunal'ın camı tam açık değil,çünkü eski arabaların arka camları tam açılmıyordu.Diğer ihtimalde,ikisi de önde otursaydı o açıdan çekecek kamera ikisinin ortasında oturmak zorunda kalacaktı,yani o teknoloji o yıllarda yoktu diye tahmin ediyorum.Sonuç: Oya Aydoğan önde,Kemal Sunal arkada.

  • ataturkist  (27.12.13 00:46:19)
hahahha oya da arkadan sürüyo arabayı :D benim bildigim sofor tarafında yukarda tutacak olmaz

  • camasirsuyu  (27.12.13 01:19:09)
Kim bilir kaç kere izledim filmi şimdi dikkat ediyorum.. Cam olayını vs. bilmem de evet arkadalar..

  • mutekebbir  (27.12.13 01:58:11)
benimde çok sevdiğim ve senede bir kaç kez izlediğim bir filmdir. bu arabadaki sahneye bende dikkat etmiştim ama unutmuşum.

kemal sunalın arkada olduğuna emindim bende, oya aydoğanı önde sanıyordum ama bu sefer daha dikkatli izledim.

ikiside arkada, ve sahnenin sonlarına doğru oya aydoğanın elinde direksiyon var. lan eline direksiyon bile vermişler :)

hatta sahnenin sonunda oya aydoğan gülerken elindeki direksiyon sallanıyor galiba.

arkada oturmalarının kesinliği arakaya çamurluklara doğru inen tavan eteklerinin iç kaplamalarının net görünüşü.

yanlız bir hatırlatma, arka camlar tam açılmaz ve şoför tarafında yukarda tutamaç olmaz teorileri hatalı.

geniş uzun, yani büyük arabalarda arka kapı camın kopmle sığabileceği büyüklükte olur genelde. tutamaç da şoför tarafında birçok markada vardır.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (27.12.13 08:20:09)