duyurunun hissettirdiği

36 aydır filan mevcut bu camianın içindeyim bir biçimde de bu ailenin bir ferdi oluyorum
sadece şunu son zamanlarda çok net hissediyorum geziden sonraki bir dönemde duyurular bozdu
kutularımız tıkır tıkır boş

sorular soru değil
cevapları okuyorum daha iyi

neden oğlum?

gerçekten bi sıkıntı, bi hareketsizlik var.

sanırım herkes içine atıyor.

halbuki ;

www.youtube.com
  • raskolnikov2  (21.12.13 00:12:52)
Bence duyuru amacının çok çok dışında kullanılıyor zaten. Hatta buna kullanılıyor değil, işgal ediliyor demek daha doğru olur.

  • eyyor  (21.12.13 00:35:00)
Yaş ortalaması epey düştü, en büyük neden bu bence...Eskiden buranın müdavimi olan bir sürü insan görünmüyor şimdilerde. Yani hep aynı tipleri görüyorum son zamanlarda. Bunun dışında özellikle internet kullanıcıları duyuru açmadan önce hiç arama yapmıyorlar.. Hani aramayı geçtim mesela şu Akp Cemaat mevzunda adamın açtığı duyurunun hemen 10 duyuru altında başka birisi aynı şeyi sormuş. Lan bari sayfayı oku bir şey sormadan. Midem bulandı lan Tayyip- savcı-bakan- gözaltı muahabbetinden öff.

  • machine head  (21.12.13 00:52:23 ~ 00:55:29)
machine head'in dediği şeye katılıyorum.
aynı duyurular defalarca açılıyor.
senin şu an açtığın duyuruyu bu hafta en az 3 kişi daha açtı.

bunun dışında sözlüğü ve buradaki ortamı ülkenin bir yansıması olarak görüyorum. şikayet edilmesi gereken asıl şey duyurunun, sözlüğün hali değil ülkenin, insanların hali.

kutularımız değil beyinlerimiz tıkır tıkır boş.
  • goldentitan  (21.12.13 00:58:55)
bence en büyük sorun duyuru'nun google'a dönüyor olması. her aklına geleni buraya soranlar var google'da çok rahat cevabını bulabilecekken. acelesi olup kesin bilgiye ulaşması gerkeneleri ayrı tutuyorum.. (otobüs saati, yer yön, vs.)

bi de "almanya'da yaşayan var mı?" şeklinde gizli gizli iş çevirenlere de ayrı kılım. çok gözüme batıyor. var ya da yok, sen sor işte, cevaplayan cevaplar. bencillik tam, belki başkaları da yararlanacak o bilgiden.
  • nathanieltroy  (21.12.13 01:32:02 ~ 01:33:03)
kendimce cevap vereyim.ben call center'da iş buldum. benim mazaretim bu. internet'e girmek yasak olduğu için anca haftasonları bakabiliyorum:(

  • dokunmakalbime  (21.12.13 09:20:20)