rujun intikamı

Bugün arkadaşımın tükanda oturuyodum(elektrik). Bunun 5 dk isi çıktı gitti. O sıra 5 kız girdi içeri, düzlestirici mi ne sikimse o bozulmuş tamir için bırakmışlar, onu almaya geldik dedi. bende dedim 5 dk sonra uğrayın sahibi yok burada simdi. Kendisinin haberi var dedi borcumuzda 5 liraymis alalım biz defi düzlestiriciy. Yok dedim vermem gidin 5 dk sonra uğrayın. Öğrenci milleti amk, ki yurt yan tarafta hemen, sanki 10km yol gidecek hırrım. Şudur budur derken biz başladık tartışmaya. Arkadaşımı da arayamam, telefonunu sarja koymuş almamis yanina. Sonra tartışma büyüdü, beş tane kadın çenesi az değil amk, başım şişti artık, çıkın gidin la dedim, aboo sen misin bunu diyen kudurdular. O sıra sahibinin kardeşi geldi, ortamı yumusattı verdi düzlestiricilerini gönderdi bunları. Sonra sahibi geldi dükkanın dedim böyle böyle, vay amk dedi kızları kaçırdık. O da ayrı bi mal. Neyse baya bi oturdum sonra hava karardı çıktım motora bindim tam gazlıycam ulan bi baktım dikiz aynasını rujla çizmiş kahpe. Delirdim amk, hala da öyleyim. Napim lan ben bu kahpelere simdi? Bi ara çıktım park yerini degistirdim, demek ki beni izlemişler. Ben böyle şeyleri kafaya takarım illa bi şey yapicam..

:) niye bir şey yapasin? Ruj alt tarafı, daha kötüsü de olabilirdi. Bos ver bunda bir şey yok.

  • sistem enkazı  (19.12.13 02:06:01)
@sistem enkazı
Mesele maddiyat dünya malı değil..

  • eyyor  (19.12.13 02:09:22)
en büyük aşklar kavgayla başlar hacıı :P yapılabilecek hiç birşey aklıma gelmedi.çünkü yaptığın şey terbiyesizlik fln olmamalı.kızlar bence gayet ii tepki göstermişler rujla.

  • hystarie  (19.12.13 02:19:05)
Hadi bir intikam plani yaptik , sen bu kizlari bir daha nerede göreceksin? İlla plan yapin diyorsan al bir ruj, götür kiza ver, kendi rujunu motorunun aynasi için feda etmissin ama bir daha olursa gece evine girerim bu rujla aynaya öyle bir not yazarim ki 40 yil kendine gelemezsin de atiyorum.

Benim vermek istediğim mesaj şu, manyagin biri için plan yapmaya ayirdigin zamana yazik.
  • sistem enkazı  (19.12.13 02:23:06)
@hys
En büyük aşkım motorun lan benim. Kus sıçsa üzerine o an sapan olsa yanımda indiririm

  • eyyor  (19.12.13 02:23:35)
@sistem enkazı
Görebileceğimi bildiğim için soruyorum zaten, göt kadar memleket zira.

  • eyyor  (19.12.13 02:25:10)
Tamam reis sakin ol. Saat gecenin üc bucugu, anca bu kadar oluyor.

  • sistem enkazı  (19.12.13 02:27:29)
panpa senin motorun varsa onun da kestanesi var.

  • ermanen  (19.12.13 02:43:51)
yemeklerine sünnet derisi karıştır :D

  • rabban  (19.12.13 02:48:07)
kaldıkları yurt'un çatısına molotof at. yangın çıkacak, itfaiye gelecek ve herkes aşağıya inecek. ruju sürenleri tespit edebilirsin o arada. ne yaptın yaptın.

  • rhollor  (19.12.13 03:01:43)
yanlış yapmış valla, niye rujla çizersin ki, silersin geçer. ben olsam kesici ve delici bir alet kullanırdım, o motora sanatsal çalışmalar yapardım. sonra da akıllı ol diye de not düşerdim kazıyarak.
kusura bakma ama haksızsın, bana biri 'çık git' diyecek var ya of of. beni de bulmaz ki hiç böyleleri, kavga edeyim şöyle ağız tadıyla.

  • rock n roll  (19.12.13 07:15:03)
(bkz: spanking)

  • arnold schwarzeneger  (19.12.13 08:10:28 ~ 08:10:56)
coh ayip yapmislar coh. bak illa yine bir sey getirirler o dukkana, sen arkadasindan rica et getirirlerse haber versin sonra sen ne surecegini biliyorsun;););)

  • greenback  (19.12.13 08:17:43 ~ 08:58:43)