bu sitelere neden giremiyorum?

yoksis.yok.gov.tr ne chrome, ne explorer, ne mozilla, ne de safari hiçbir şekilde açmıyor. genelde gov.tr uzantılılar açılmıyor ama bazıları safari ve mozilla'da açılıyor.

nedendir, nasıl düzeltirim? güvenlik duvarından izin verdim olmadı, güvenlik duvarını devre dışı bıraktım yine olmadı. tarayıcıların ayarlarıyla da ilgili değil sanırım. ne yapabilirim?

genel olarak açılmıyor çünkü

  • utkucbkc  (19.12.13 01:24:26)
hadi ya. ama genel olarak açılanlara da giremiyorum. mesela www.egm.gov.tr

  • superapple  (19.12.13 01:29:53)
dnsler proxyler vpnler falan sorun yaratıyor olabilir?

  • utkucbkc  (19.12.13 01:43:16)
Ben de giremiyorum, delirciim

  • cecilia  (19.12.13 01:47:54)
@utkucbkc, peki ne yapmam nasıl kontrol etmem gerekir? sayfa açılmadığında proxy ayarlarını orda yazıldığı şekilde kontrol ettim uygun görünüyor ama tam da bilmiyorum. neredeki ayarlardan nasıl bakayım?

  • superapple  (19.12.13 02:02:07)
ben giriyorum la. google dns var sadece.

  • henry gale  (19.12.13 02:29:02)
dns 4.2.2.2 4.2.2.3 operadan girilebiliyor.

  • rabban  (19.12.13 03:04:03)
1 saat önce giremiyordum, bu saat içerisinde browser i bile kapatmadım hiç bir ayar değişikliği yapmadım ama artık girebiliyorum.

kısacası karşı tarafta bir problem vardı.
  • cursor  (19.12.13 03:06:48)