pavyon batağı

hökümet neden bu pavyonlara el atmıyor sizce? resmen suç batağı amk yerleri. üstelik alkole zinaya karşı olmasına rağmen. ne gibi bir güç olabilir ki koskoca hükümetin karşısında? üstelik dediğim dedik tayyip'in hökümeti.

geçen birine sordum pavyonlar kapatılırsa isyan çıkarmış. bırak allasen allahın 3-5 tane cahilinin çıkartacağı isyandan ne çıkar. mafya desen tayyipten büyük mafya yok. polisler falanda gidiyo daha önceki duyurum da yazmıştım. ulan polisin yabancı uyruklu kadınlar için ihbar hattı va ama, pavyonlar yabancı uyruklu zorla çalıştırılan kadın dolu.

devlet istese adam gibi polislerle bir yaptırım yapamaz mı? yapar. peki neden yapmıyor sizce?

Oğul => gemicik + sümeyye => 20 25 gitmesi lazım

  • [silinmiş]  (17.12.13 21:47:06)
Yeralti dunyasi var bildinni

Hani bagzi kizlar kayboluyo neblim sittin sene bulunamiyo, tarsus merkez deller

Yimez. Agaogluna nasi yiyo dersen daha dur bu yalanci pehlivan hokelenmesi.gizdirmayin beni hmmm diyo akli sira, netice onemli

Yarin opusup barisirlarsa elimiz bogrumuzde galir gadasini aldiiim, heyecan yapma
  • cecilia  (17.12.13 21:50:10 ~ 21:52:26)
şimdi şöyle bir şey var. hükümet ne göz önündeyse onu patlatıyor. pavyonlar bizim milleti dizginleyen bir şey ayrıca. genelevler kapatıldı da noldu. sen bu insanın elinde pavyonu alırsan eş cinayetleri 3 e katlanır açık ve net. o hayatı yaşayanları çok yakında gördüm, yaşadım. çok çok fena bir şey.

  • liriamer  (17.12.13 22:01:54)
cevap çok basit. çünkü çok büyük paralar dönmüyor. bu pavyonları türkiye'yi çekip çeviren büyük para babaları idare etmiyor. yani pavyonlar dersaneler ya da diğer örgütler gibi pastanın büyük payı değil ve hiç olmadı. e işin içinde para yoksa ne diye ellesinler ?

dinle imanla etikle işi gücü olan bi parti olsa zaten başta bahise milli piyangoya çökmesi, kapatması gerekirdi.

yani kısacası pavyonları kapatsa eline birşey geçmeyecek, tam tersi antipatisi artacak. sonuçta yıllık hasadını yapan köylü memet emmi oyunu ak partiye veriyor ama hasat parasını da çatır çatır gizli kapaklı kaçamakla pavyonlarda yiyor :)
  • discopolice  (17.12.13 22:23:38)
@sisilya
Nereye yemiyo? Koskoca devletten bahsediyoruz, bu kadar basit bakmayın. Yedigini bildigimiz icin soruyorum zaten. Agaoglu'yla pavyondaki pezevenk bir mi? hangisi daha güçlü sen söyle? Agaoglu'na, aydin dogan'a kafa tutan bunkarı sikinde sallar. Ki hangi yer altı dünyasından bahsediyosun sen allasen? Eskide kaldı onlar. Çakıcı'yı, peker'i, kırcı'yı, nurişler'i, murat sincar'ı bir bir içeri tıkmış bu adam, üç beş tane pezevenkten mi tırdcak? Tayyip mafya'yı bitirdi mi? Evet bitirdi ama en büyük mafya da bizzat kendisi oldu.

@disco
O konuda kesinlikle haklısın ama ben işin vicdani boyutunu belirtmek istedim aslında.
  • eyyor  (17.12.13 23:26:49)
Hayal dunyasinda yasiyo bazi arkadaslar diycem ayip olacak

Kim neyi bitirdi olum?

Dedigin adamlarin kullanim omru bitti

Kursuye cikip iki ulan dedi diye neye gucu yeter, sana bana, baska

Sekerim sen fazla anaakim medyaya maruz kalmisin, ne diym ki.
  • cecilia  (17.12.13 23:41:46)
Aksine daha realist bakiyorum. Ne iki ulan demesi kızım? Ne sana banası? Aydın doganın anasını belledi hic mi okumadın izlemedin? Kac lira vergi borcu gecirdi hic mi haberin olmadı? Neyi kabullebemiyon.. Sen şunu göremiyosun, mafyanın tanımı değişti artık bu ülkede. İş adamı, sanatci diye tanidigimiz para babalari mafyanin aga babalari artik. Misal ibrahim tatlises. Misal serdar bilgili. Serdar bilgili sedat pekerin götünün kiliydi 10 sene öncesine kadar. Ama ya simdi? Serdar bilgili'ye kafa tutacak bi isim söyle bana. Bu sadece bi örnek, daha bi sürü var. Öyle beline silah takan adamların önünde diz çökmüyor artık kimse. Ve o adamlar kimsenin parasını sömüremyor eskisi gibi. Napiyon çok mu kurtlar vadisi izliyon nedir. Elinin hamuruyla karışma erkek isine fitifitifiti

  • eyyor  (18.12.13 01:02:31)
Eyyor, cecilia doğru söylemiş, yeni dünya düzeni, vadesi dolani çöpe atmayi gerektiriyor. Bkz: catli. Senin verdiğin örnek de buna çıkıyor bir yerde, bu devrin adamları da bunlar iste, bi de her devrin adamları var ki, en korkunçları onlar. Bkz:ağar.
Konu pavyondan çıktı :)

  • jemjum  (18.12.13 01:53:15)
@jemjum
O konuda itirazim yok ki zaten. Hatta bende onu dedim, hepsini dıktılar içeri diye. Anlasamadigimiz nokta simdi kimin devri? Ben diyorum eski düzen yok devir tayyibin devri, o bunu kabullenmiyo.

  • eyyor  (18.12.13 02:44:19)