Miranda Kerr Orlando Bloom'u neden terk etmiş olabilir?

Miranda Kerr bildiğiniz gibi dünya para kazanan, son derece güzel, şöhret sahibi genç bir hatun. Orlando bloom da dünya kadar para kazanan, yakışıklı,şöhret sahibi genç bir erkek. Birlikte olmaları gayet doğal insanlar.

Şimdi nasıl oldu da Miranda Kerr James Packer gibi gubidik bir insan için Orlando Bloom'u bıraktı. Para desen Orlando Bloom'da da var, kendisinde de var. Tip desen Orlando Bloom daha yakışıklı. Şöhret desen Hollywood'da film yıldızı olmaktan daha çok bir insan ünlü olamaz. Yıllar geçse de o filmleri izlenecek, hep el üstünde tutulacak. Her zaman prestijli olacak.

Şu şartlara baktığımız zaman James Packer'ın tek artı yanı biraz daha zengin olması. Diğer her şeyde Orlando Bloom üstün. Kendisi gereğinden fazla para kazanan, eşi gereğinden fazla para kazanan bir kadın sırf biraz daha fazla para için bir erkeği bırakmaz diye düşünüyorum. Haber sitelerinde okuduğuma göre Orlando Bloom bunalımdaymış ve tekrar birlikte olma umudunu da yitirmiş.

Peki bu mantıksız terk ediş ve birlikteliğe zemin hazırlayan unsurlar neler olabilir?

Aşık olmuş olabilir mi?

  • whoosie  (16.12.13 22:27:40)
@whoosie ben de bunun sebeplerini sorguluyorum işte. Tipe, prestije, popülerliğe aşık olunur. Bunların hepsi de Orlando Bloom'da mevcut.

  • mountaincat  (16.12.13 22:29:32)
bal yiyen baldan usanır.

  • japon askeri  (16.12.13 22:31:01)
bence bişileri yanlış biliyorsunuz.

  • whoosie  (16.12.13 22:33:31)
tipe, prestije, popülerliğe aşık olunur?? bu mudur yani. aşkın matematiği mi olur yahu sevgisiz mi büyüdünüz nedir yok o ondan daha zenginmiş yok o daha yakışıklıymış düz mantığınızı seveyim.

  • feykalade  (16.12.13 22:36:13)
@feykalade o zaman sana Miranda Kerr gibilerin neden hep zenginlere aşık olmasına rağmen, bir kereliğine bile olsa bir garsona ve ya maden işçisine aşık olmadığını sorabilir miyim?

  • mountaincat  (16.12.13 22:42:19)
@mountaincat

yanlış bir bakış açısı bu. insanlar, aynı yerde bulundukları kişileri tanıyabilirler. maddi imkanları benzer kişiler de aynı yerlerde bulunur genellikle. bu yüzden zenginler, zenginlerle oluyor. model bir hatun, bir maden işçisiyle ıssız bir adaya düşse ona da aşık olabilir. ama ıssız bir adaya düşme gibi olağanüstü durumlarda anca.
  • devilred  (16.12.13 22:49:00)
ayni ortama girmedikleri icin olabilir mi efenim? maden iscisinin victorias secret defilesinin after party sinde ne isi olabilir mesela? ya da ne bileyim hollywood da miranda kerr in yemek yedigi bir restoranda?

ayrica arastirirsaniz cok var oyle hollywood da aktor olup hic taninmayan unlu olmayan birileriyle evli olanlar. basrolunde oynadigi dizide/filmde ekstra olan birine asik olup evlenen de var mesela. ama isim hatirlamiyorum ne yazik ki
  • babamasoliimbananickaldirsin  (16.12.13 22:50:28)
Peki madem ortam diyorsunuz tamam. Peki neden bir kamera asistanına ve ya dolly'ciye aşık olmadığını sorabilir miyim?

  • mountaincat  (16.12.13 22:53:31)
kamera asistanıyla iş dışında vakit geçirip eğlenebiliyorlar mıymış? hiç sanmam. maddi durum yine farkını ortaya koyar burada. aynı ortam önemlidir ama zevkle paylaşılan aynı ortamlar daha önemlidir.

  • devilred  (16.12.13 22:55:52)
oluyor diyorum iste daha ne diyeyim. hepsinin mi kamera asistanina asik olmasi lazim efenim? bir kismi oluyor bir kismi olmuyor. hic biri olmuyor demek yanlis. "miranda kerr gibilerin hep zenginlere" ve "bir kereligine bile " soylemleri yanlis yani.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (16.12.13 23:02:52)
bence kadın mokar hastası

  • namus ninjası  (16.12.13 23:03:31)
konu kilit mi beyler ne iş? niye sustunuz lan?

  • namus ninjası  (16.12.13 23:53:51)
aşık olmuş demek ki.

  • rock n roll  (17.12.13 00:07:39)
Nesine aşık olacak o saplamanın ya, hiç kabul edilebilir sebepler değil bence.

  • mountaincat  (17.12.13 00:32:52)
niye olmasın,kabul edilebilir sebepler nedir ki?
kime göre neye göre yani?

  • rock n roll  (17.12.13 00:36:10)
Orlando Bloom'a da aşık olmuştu ki evlenmişti. O zaman Orlando Bloom'dan neden vazgeçti diye sorayım. Orlando Bloom'da bulamadığı neyi buldu?

  • mountaincat  (17.12.13 00:42:51)
aşık olursun, evlenirsin. başkasına da aşık olabilirsin.kadın bulmuş demek ki birşeyler. evlendiğin kişiye sonsuza kadar aşık kalacaksın diye birşey yok ki.orlando bloom da aşık olabilirdi, o da gidebilirdi. hayatta hiçbir şeyin garantisi yok.

  • rock n roll  (17.12.13 00:48:15)
orlando bloom iktidarsızmıştır belki de.

nasıl bu soru allah aşkına bu?

maslow hakkında bir şeyler okurken bir paragraf dikkatimi çekti;

"Belirli bir kategorideki gereksinimler tam olarak karşılanmadan kişi bir üst düzeydeki kategorinin gereksinimlerini algılamaz, böyle gereksinimleri yoktur. Örnek olarak günlük olarak karnını doyurabilen fakat güvenlik içinde bulunmayan, kendini sürekli olarak olası bir tehdit altında algılayan bir insanın, dünya görüşünü geliştirmek için kitap okumak gibi bir gereksinimi yoktur."

hani demişsin ya; tip, prestij, popülerlik falan. böyle düşünüyorsan bi hayatını gözden geçirmelisin belki de.
  • dahinnotha  (17.12.13 01:32:54)
@dahinnotha onu bana değil kadınlara söyleyeceksin. Onlar bu tip erkekleri tercih ediyorlar. Kendisi güzel ve alımlı olmasına rağmen çirkin, fakir ve vasıfsız bir erkekle evlenen kadının olayı kesinlikle tercih değildir.

  • mountaincat  (17.12.13 12:34:52)