aramızda kalsın

Bu diziyi izlemekten acayip keyif alıyorum. Reyting alamayıp bitmesinden de çok korkuyorum. Siz de izliyorsunuz değil mi?

ben izlemeye çalıştım, sevmeye çalıştım ama malesef sarmıyor beni. yeterince komik değil sanki.

  • nathanieltroy  (16.12.13 17:09:14)
Hayır^_^

  • sanal hayvan  (16.12.13 17:11:02)
Evet. Çoğiyi. Her yaşa hitap ettiği için reyting kaygısı olmaz diye düşünüyorum.

  • japon askeri  (16.12.13 17:18:09)
biz duyuru ailesi olarak türk dizisi izlemiyoruz :/

annem çok seviyor ama bu diziyi.
  • lionel andres  (16.12.13 17:32:01)
mala bağladığım zamanlarda bakıyorum netten. keyif alıyorum fakat uzunluğu bayıyor. bir bölümde işlenen hikayeyi 20 dakikalık dizi formatında verseler idi uzun soluklu olacağına inanıyorum.

  • felegin gozunu kamastiran adam  (16.12.13 17:35:31 ~ 17:35:47)
Uzun süredir Türk dizisi izlemiyordum, ilk kez bunu seyrediyorum,evet uzun olması çok büyük handikap, ilk bölümlerde sıkıyordu uzunluğundan ama son 2-3 bölüm toparladı

ailecek hepimiz ayrı ayrı evlerde takip ediyoruz. Annemler bile artık Türk dizisi seyretmiyor bir tek bunu seyrediyor
  • mea maxima culpa  (16.12.13 17:55:56)
"bu nasıl?" diye duyuru açıldığını, "güzel." veya "ya ucu güzel olmamış" gibisinden cevaplar verildiğini gördüm de...

bu çok gerçekçi geldi lan. cidden bi diziden falan mı bahsediyosunuz? dizinin adını şifreli olarak mı yazdınız bi yere? hangi diziden bahsediyosunuz? :(

edit: haaaaaa....
  • der meister  (16.12.13 18:02:40 ~ 18:47:20)
Eserin adı "Aramızda Kalsın"

  • evergreen  (16.12.13 18:10:43)
Normalde yerli dizi izlemem ama dediğin gibi ben de çok sevdim. Aynı korku bende de var.

  • Godless  (16.12.13 18:21:45)
Binnurcugumun cok hayraniyim.
Ugurcugumun cok degisik bi seysi var, ney deme bilmiyorum, cok hayraniyim

Bu ikisi biraraya gelmis ben izlemezsem olur! Olmazdi.

O evdeki hala olasim geliy, gece kolyeyi inceleyen ve turkkaan diye okuyan.

Basina bi is gelmez umarim dizinin, bakicik
  • cecilia  (16.12.13 18:53:56)