word pdf midief

simdi soyle; word'de biseyler yolluyorum. as cakal kadro bunlari degistiriyor, degistiremesinler istiyorum. pdf yapayim ama hani su aslinda yazi olmayan, resim gibi bir hal barindiran, degistirilemeyen. sadece finereader ile taratilabilen bir sekle sokmak istiyorum. en azindan biraz zorlar. mumkunse bedava, kucuk capli bir program ariyorum. kullananlar vardir. hangisi iyidir?

efendim ms word'un açık kaynak muadili olan openoffice'de yarattığınız yazılı dökümanı pdf'e çeviren bir buton bulunmaktadır. openoffice indirin derim.

  • ophelia  (22.05.07 11:05:04)
microsoft un istesinden de eklentisi var onun. serial istiyor ordan girince indirilebiliyor.

ofis 2007 de koruma var bi de, dediginiz isleri yapıyor muhtemelen.
  • bryan fury  (22.05.07 11:46:11)
ophelia en dogrusu soylemis Ooo derim ama illa ki ms word diyorsan o zaman converter indir googleda doc to pdf diye arattir cikan zimbirtilarin hepsinin calisma mantigi convert programini yazici gibi gostermek bilgisayara ve yazdir deyip o convert programini sectiginizde dokumanlarinizi pdf'e cevirmek. ama yine de openoffice.

  • notorious  (22.05.07 11:49:14)
cute pdf writer

sanal bir pdf printer yaratıyor. ve istediğiniz her türlü basılabilir materyali pdf yapabiliyorsunuz.bedavadır.
  • darknum  (22.05.07 13:26:31)