yeni doğmuş bebeğe ne hediye alınır?

Hiçte anlamam bu hediye işlerinden. 1 haftalık erkek bebek. Biberon geliyor aklıma bi tek. Üst baş almayayım diyorum, şimdi küçük gelir büyük gelir uğraşamam değiştirmekle.

Bu arada çocuk bezi alınıyor mu? Var mı öyle bir adet? Alınıyorsa en büyüğünden bi prima alim kaliteli kaliteli sıçsın.

çocuk bezi eski adet olmamakla beraber yeni yeni yayılıyor, yeni doğana en çok gereken şey sanırım o. Daha şık olsun isterseniz bez pastaları falan var. Ne alacağınızı bilmiyorsanız çeyrek altın da iyidir.

  • whoosie  (08.12.13 00:01:17 ~ 00:04:36)
Bebek bezi azıcık riskli olabilir çünkü sizin kaliteli diye cüzdanı boşalttığınız bez alerji yapabiliyor. Eğer bez alınacaksa, en azından hangi markayı kullandıklarını öğrenip ona göre almak lazım.

  • istinyede bekle  (08.12.13 00:04:34)
kesinlikle çocuk bezi al. zaten herkes giyecek getirecek. kimse bezi düşünmeyecek. elbise alsan bebek ilk birkaç ay giyecek, sonra üstüne olmayacak. boşuna alıyorlar o kadar çok elbiseyi.

bir paket alma ayrıca. şöyle en büyüğünden iki tane, üç tane falan. emin ol mutlu olacaklardır.
  • karisik hisli adam  (08.12.13 00:09:30)
doğu toplumlarında çeyrek altın flan takarlar çengelli iğneyle hatta bunla beraber nazar boncuğu da ilave takılabilir

  • maschinengewehr  (08.12.13 00:19:09)
Altin takildigini bende biliyom param yok amk

  • eyyor  (08.12.13 00:30:26)
bez +1000

www.akakce.com
  • hmm  (08.12.13 00:34:55)
bez, gram altın, çeyrek artık maddi durumunuza göre.

  • kyha  (08.12.13 01:07:31)
(bkz: krem sera)

  • compadrito  (08.12.13 05:29:32)
ocam butceniz kisitliysa şu olabilir: www.joker.com.tr
emin olun bayaa islerini gorecek biseydir.

  • lebbanen  (08.12.13 14:38:23)