Sirket toplantisinda takim oyunu

Sirkette takim toplantisinda, takim oyunu oynayacagiz. Ne cok laubali ne de cok ciddi olmasi lazim. Nasil birsey uygun olabilir sizce, yaratici fikirler bekliyorum. Tesekkurler.

edit: takim oyunu derken, toplanti odasinda oynanabilecek herkesin istirak edebilecegi bir oyun kastediyorum. 10-12 kisi olacak, takimlara bolunerek oynanabilecek bir oyun da olabilir mesela.. masa ustunde ya da konusarak oynanabilecek bir oyun gibi daha cok...

takım oyunu derken?
trivial pursuit oynayın; ne çok laubali ne çok ciddi.

  • kobuzchu kiz  (27.04.09 23:07:37)
paintball... çok mu abarttım?

  • hellguard  (27.04.09 23:11:24)
kulaktan kulağa
kim kimle nerede ne zaman
el kızartmaca
dart
go
parmak futbolu
strip poker
  • zombikanı  (27.04.09 23:33:27)
tabu

  • kakoy  (27.04.09 23:39:05)
xbox360 ile sceneit. biz yaptik oldu. sonra oglen fifa09 cevirirken birisi masanin uzerine oturdu, alet havada takla atti, cd cizildi, maraza cikti. herkes yerinde otursun, maraza cikmasin.

teoride sise cevirmece oynanirsa takim ruhu iyice cosar yalniz belirteyim..
  • bunubenyazdim  (27.04.09 23:59:27)
ad&d olabilir mesela. her hafta devam edersiniz hem surekliligi de olur.

  • astaroth  (28.04.09 00:04:45)
bu iş için bütçeniz var sa eğer

www.oyunevi.com

bakabilirsiniz.
  • norrin radd  (28.04.09 09:23:49)
lego seti alın büyükçe bir liderin yönlendirmesinde tamamlamaya çalışın

  • sijwocaq  (28.04.09 10:46:14)