en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz cipsler hangileri?

sb.

cheetos'un çıtırcık diye bir cipsi var benim en sevdiğim o, baharatlı olanı yalnız. en sevmediğimde doritos pops, o kadar reklam çekmişler beş kuruş etmez bence.

bu çıtırcığı her yerde bulamıyorum ama. yaşadığım yerde öyle migros gibi, carrefour gibi her markayı satan büyük marketlerde yok, en büyüğü bim.

bugün yaşadığım bi olayı anlatayım.. bi bakkalın önünde durdum sigara almak için, anaa la bi baktım içerde çıtırcık var. yaşlı bi adam sahibi. dayı dedim bi poşet açsana cips alıcam. doldurdum bütün çıtırcıkları 25-30 tane, tanesi 25 kuruş zaten. amca hayırdır ne yapıcan bu kadar cipsi dedi? bizim yeğenlere dedim, halbuki kendime alıyorum amk yeğenim bile yok.

neyse aldım hepsini tam çıktım geri döndüm kola da alayım diye. o sırada bi kadın girdi içeriye 3-4 yaşında ikiz çocuklarıyla beraber. çıtırcık var mı dedi kadın? amcada çıtırcık ne ya dedi? böyle yumuşak bi cips dedi çocuklar için iyi oluyo. valla olanların hepsi orada dedi amca. sonra veletler benim poşetteki çıtırcıkları gördüler boy hizalarında tabi. baktım elerini daldırmaya çalışıyorlar asddasfas

havaya kaldırdım poşeti, analarının sırtı dönük cips seçiyo o esnada. dayı dedim benim kolayı da kes hemen gidim, ödedim parayı çıktım. tam gaza basıcam baktım çocuklar ağlamaya başladılar arkamdan asdajskljdasl

bende hayatın zorluklarını şimdiden öğrensinler diyerekten bastım gaza gittim. Vermem lan çıtırcıkları!

tavsiye ederim, cheetos çıtırcık baharatlı..

pringles tabiki

  • we miss freddie mercury  (04.12.13 21:36:03)
sevdiklerim : ketçaplı ruffles ve peynirli soğanlı ruffles
sevmediklerim : doritosun alayı, baharatlı lays

  • mosquera  (04.12.13 21:36:54 ~ 21:37:14)
alırsam sunchips genelde:
www.fritolay.com

bazen pringles.

ama nadiren cips yerim.
  • ermanen  (04.12.13 21:37:07)
ruffles. canımı çektirdin şimdi kim incek aşağıya.

  • bacardicola  (04.12.13 21:42:31)
2 senedir -ki bu spora başladığım zaman demek oluyor- doğru dürüst cips yemiyorum.
yersem; kırmızı kutu pringles yahut sade lays.

  • papillon7  (04.12.13 21:42:37)
Genel anlamda cips sevmem ve yemem ama;
sevdiğim fıstıklı cheetos
sevmediğim doritos nachos
  • japon askeri  (04.12.13 21:44:44)
Cipslerin çoğunu severim ama hadi en sevdiğim diyeyim birine ; Doritos peynirli.
En sevmediğim;Pringles Sour Cream & Onion ( bu ne lan böyle çiğ et yer gibi), Sade lays ve sade ruffles=sadece yağ yiyomuşum gibi geliyor.

  • MtKrt  (04.12.13 21:45:40)
Epeydir ben de cips yemiyorum ama lays seviyorum bi de ruffles, ketcaplilari acili cipsleri sevmiyorum.

Ekistiradan amcanin "çıtırcık ne ya?" dediği sahneyi canlandirdim bi an acayip gülesim geldi. Bende güldüm tabii.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (04.12.13 21:46:58)
en sevdiğim ruffles ve lays fırından (yeşil paketli olan.)

en sevmediğim doritos hot corn.
  • redcat  (04.12.13 21:50:02)
Citircik zaten migrosta falan satilmiyor. Ben de cok seviyorum ama sadece istanbulda bir yerde denk gelmisti. Aynen sen gibi butun citirciklari almistim.

Onun disinda en sevdiklerim pringleslar
En sevmedigim alaturca iyy
  • Idonthaveausername  (04.12.13 21:55:08)
en sevdiğim lays fırından yoğurtlu, sevmediğim ise doritos baharatlı, para olsa pringles dışı mor olan tabi.

  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (04.12.13 22:04:55)
cipslerin hepsinin görüntüsü bile midemi bulandırıyor.

  • disfori  (04.12.13 22:07:43)