Çok acil çeviri yardımına ihtiyacım var :(

Metin aşağıda. Yardımcı olana müteşekkir olurum. Önemli ve acil bir konu

“X firması” PERSONEL SERVİS HİZMETLERİ

xxxxxxx projemizin hayata geçirilmesi ile birlikte, Personellerimizin iş yerine ulaşımları Personel Servis Hizmetleri kapsamında karşılanacaktır. Servis hizmetinin çalışma prensibi aşağıda belirtildiği gibi olacaktır.

Haftada 5 gün sabah ve akşam hizmet verecek servisler
Sabah Servis Hareket Saati : Servis güzergahının durumuna göre en geç saat 08:15 KTBÜ de bulunmaları baz alınacaktır.
Akşam Servis Hareket Saati : Tüm servisler akşam saat 18:15 de hareket edecektir.

Shuttle Servisleri
Adedi : 2
Genel Müdürlük Shuttle Servis Hareket Saatleri : 09.30-11:30-15:30
Operasyon Merkezi Shuttle Servis Hareket Saatleri : 09.30-11:30-15:30

Mesai Servisleri
Adedi : 6
Güzergah : İstanbul- Anadolu Yakası/Avrupa Yakası
Operasyon Merkezi Mesai Servis Hareket Saatleri : 20:00

Bilgilerinize sunar, gereğini rica ederiz.

"X coetus" Praesent PERSONNEL

xxxxxxx cum exsequendum propositum, ut ad operari Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor personas et ecce tenebræ operient terram. Et sic erit ante principium operandi.

V diebus in hebdomada serviemus, mane et vespere officia
Ipsum mane recessus tempora, et est iter ad officium horas et tardus available at turpis sit KTB 8:15.
Officium Vespera recessus Time: 18:15 pm et omnia opera moventur.

Radius Services
Quantity: II
General Service Directorate motus Radius Horae: 09.30-11:30-15:30
Aliquam vitae leo eu motus Radius: 09.30-11:30-15:30

Officia
Qty: VI
Route: Istanbul Anatolian latus / Europae latus
Aliquam erat volutpat eu ipsum motus, et post: 20:00

Hortatur enim eget leo.
  • pluto the planet  (04.12.13 18:14:54)
latince istediğine eminim. :D

  • elloweeth  (04.12.13 18:27:02)
Yahu default olan ingilizcedir. Soylemediysem oyle anlasilmasi lazim :))

  • winstoncash  (04.12.13 18:32:46)