nemlendirici

Yüz için soruyorum. Karma bir cildim var. T bölgesi biraz yağlı, yanaklar ve dudak etrafı özellikle kışın çok kuruyor. Ne önerirsiniz? Siz kullandınız mı ve memnun musunuz?

aynı sorunu ben de yaşıyordum (yağlanmayan bölgeler kışın aşırı kuruyor) çözümü la roche posay'de buldum. la roche posay hydreane riche kurulukları oldukça azalttı, hatta kalmadı bile diyebilirim. bunun yanında sivilcelenme veya gözeneklerde büyüme yaratmadı. sadece nem veriyor. cildim çok kuru olduğu için, nem eksiğimi kapatmak amacıyla haftada bir iki gece de bioderma hydrabio mask kullanıyorum. ikisi bir arada bayağı işe yaradı bende. rahatlıkla tavsiye edebilirim.

bir de bol su içmeye özen gösterin. kışın çok ihmal ediyoruz bunu.
  • in pyjamas  (03.12.13 14:06:47)
www.thebodyshop.co.uk

bu ürünü tavsiye edebilirim üstelik 30 faktör koruması var.49 tl.
  • böhü  (03.12.13 14:06:59)
benzeri sorunu ben de yaşıyorum bu yüzden piyasadaki birçok ürünü denedim bana en iyi gelen biotherm aquasource oldu yapısının jel şeklinde olması bizim gibi ciltler için avantaj.

eminim güneş kreminde de aynı problemi yaşıyorsundur. yine birçok güneş kremi denedim ve cildime en iyi gelen lancaster'inki oldu.
  • leenathrw  (03.12.13 14:14:37)
Excipial lipo

Yagli gelirse excipial hidro

Cokzel
  • cecilia  (03.12.13 14:54:41)
shiseido scincare. bellamola'dan ya da boyner indiriminden fiyat bakın.

  • zihuatanejo  (03.12.13 19:21:24)
Ben loreal paris'in yuz temizleme jeli ve nemlendiricisini birlikte almistim ve cok cok memnunum. 1.5 aydir falan kullaniyorum. Fiyati da cok uygun 23 liraya mi ne almistim ikisini, tavsiye ederim

  • mutlusismankedi2015  (03.12.13 19:24:11)
excipial yüzünü yağ içinde bırakır bence

  • leenathrw  (16.12.13 22:12:12)
www.neutrogena.com.tr çok iyi bu

  • spinalcord  (16.12.13 22:16:30)