Minyatür Figürler

www.arkofcrafts.com

Bu işte iyi para var gibi ne dersiniz ben yapabilir miyim böyle bir şey? Boyamayı da geçtim kendim üretebilir miyim figürleri?

yaparsın , çok basit gözüküyor tiplemeler zaten.

asıl soru bunlara kim 400 lira veriyor?
  • neferkitty  (02.12.13 22:39:29)
Peki ben bunları kurşun olarak döktürtebilir miyim? Artık gerçi cnc diye bir şey var bilgisayar çizimi çok mu zor olur? Nasıl üretilebilir tahtadan mı oysak yoksa?

  • spektrum9000  (02.12.13 22:42:06)
bunlara bu kadar para veren enayiler var mı?

vay anasını ne günlere kaldık.
  • ganyotçu  (02.12.13 22:42:21)
yaparsin da o sitedeki fiyatlari kimse odemiyordur. Hani diyelim ki Kanuni figurunun o kucuk boyuttaki kaftanini kasmirden veya ipekten elle yapsalar (resimdeki minyaturler boya gibi duruyor) ederi var da boyle dandirik boya isciligiyle o fiyatlar imkansiz.

  • rabirtdeniro  (03.12.13 09:56:37)