banka kartindan yurt disi para cekmek

Yapi Kredi world Banka Kartimdan Almanya'da para çekebilir miyim? Cekersem komisyon ne kadar aliniyor bir bilginiz var mi?

yapı kredi, unicredit üyesi olduğu için güzel bir avantajı var. yakınlarda hypovereinsbank varsa, komisyonsuz para çekebilirsin.

  • rotario  (18.11.13 12:42:09)
%3 gibi bir miktar olması lazım amerika için böyle bir komisyonları vardı.

bu arada unicredit muhabbetinden komisyonsuz çekebilme şansın olması lazım. yapıkredi yurtdışı bir ortağa sahip ve onun üyelerinden çekişte bir güzelliği olması gerek.
  • terlikli cita  (18.11.13 12:43:04)
"Unicredit grubu bankaları dışındaki banka ATM’lerinden TL Kart ile para çektiğinizde işlem başına 3 USD komisyon alınmaktadır"

kaynak: www.yapikredi.com.tr
  • neyleyim  (18.11.13 12:44:26 ~ 12:45:22)
her kartla cekebilirsiniz banka degil sistem onemli (maestro visa gibi) ne kadar komisyon alirlar bilmiyorum ben ziraat kartimi kullaniyordum deutsche bank tan cekiyordum cok cok dusuktu komisyon. onun disinda is bankasi kartiniz varsa ve bulundugunuz sehirde is bankasi subesi varsa komisyonsuz cekmistim ben bir kere o sekilde de.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (18.11.13 12:46:55)