sgk hizmet dökümü

bir yerde işe girdikten sonra turkiye gov tr de hizmet dökümü sorgusu yapılıyor ve işe giriş tarihi 25 eylül 2013 görünüyor sistemde. ayrıca o aya ait 5 gün beyan edilmiş fakat ekim ayı için 30 gün gösterilmemiş henüz neredeyse kasımın ortası oldu neden olabilir bu?

bir de merak ettiğim işten çıkılıp çıkılmadığı belli değil eğer sisteme beyan edilmiş olsaydı görülebilir miydi?

işten çıkış olsaydı o 5 gün sonunda işten çıkış diye not olurdu. henüz sisteme işlenmemiş olabiliyor. ben kontrol ettiğimde bu ay işlendiğini görüyorum bazen ay ortasını geçiyor işlenmemiş görünüyor

  • vincenzo  (11.11.13 21:04:36)
ekim in bildirgesini verme süresi kasımın sonuna doğru sanırım.

yani kasım sonuna doğru ekim in 30 günü anca sisteme geçmiş olacak.

bir problem yok.
  • hepiniz oleceksiniz  (11.11.13 21:05:28)
İşten çıktığın zaman dökümde en sağda bir kolon var, işten çıkış tarihi diye. Orada gün/ay şeklinde görünüyor işten çıkma tarihin. Primler de günü gününe yansımıyor üstteki arkadaşın dediği gibi, ayın ortası veya belki sonlarına doğru yansır bir önceki ayın primi.

  • Lethe  (11.11.13 21:07:37)
Ekim 2013 primleri 23 Kasim 2013'te bildiriliyor. Ayni gun turkiye.gov.tr ye de yansir..

  • otopsicocugu  (11.11.13 21:19:15)
ben baktığımda 201310 satırında 30 gün olarak görebiliyorum?

  • vincenzo  (11.11.13 21:38:32)
  • xenophobe  (11.11.13 21:56:12)
bilgi olsun diye söylüyorum, bende ekim girilmiş.

  • karsinin aksisi  (11.11.13 22:38:08)