buluşma yeri önerileri

şimdi şöyle:
yaşları 20 ile 40 arasında değişen en az 30-35 kişi ile bir toplantı düzenliyorum 3 gün içinde. gelecek olan insanlar taa pendik'ten bayrampaşa'ya kadar çeşitli ve uzak yerlerde oturmaktalar.
bu insanları nerede toplayabilirim, henüz bir karar veremedim. bir sürü fikir sundum ama gelecek olanların yaşları ve toplantı yerine olan uzaklıkları nedeniyle beğenilmedi.
bu kadar geniş bir yelpazedeki insanların buluşabileceği ve oturup, çay kahve içip yemek yiyebileceği düzgün bir yer lazım bana. önerilerinizi bekliyorum. (çok acil :/ )
yer tarifi de yaparsanız çok süper olur. (havuz problemi gibi oldu)
teşekkürler.

ne kadar bütçeniz var bilmiyorum ancak herkesi mutlu edecek tek şey, bir gezi teknesi ile anlaşıp avrupa yakasındakileri alıp, peşine üsküdar' a filan geçmek, sonra oradan diğer ekibi alıp teknede yemek yemek. böylece herkesin istediği olüyür.

  • galahad  (16.04.09 10:34:43)
nasıl bir toplantı yapacağınızı belirtirseniz daha çok yardımcı olunabilir.
sizin amacınız ciddi bir iş toplantısı ise en iyi yer the marmara olur. yoksa büyük bir kafe bulup gitmek lazım.

  • kahvegibi  (16.04.09 10:42:20)
- iş toplantısı değil.
- bütçe ayıramayız. düzgün ve geniş bir restoran&cafe soruyorum zaten.

  • aithra  (16.04.09 11:12:41 ~ 11:13:25)
sultanahmet genel de her yaşın hoşuna giden bir yerdir. bir sürü de oturulacak, sohbet edilecek mekanı var. ama çok ucuz olmayabilir.

ya da taksim'de teras katı deniz gören yerler var. çok güzeller. fiyatları da fena değil oralar olabilir belki.
  • saryade  (16.04.09 12:45:04)
fransız sokagina gidip kapali terasi olan mekanlara sorun, gece mi gunduz mu yapacaginizi bilemiyorum ama eger gunduz olacaksa zaten hafta ici sinek avliyorlar, keza hafta sonu da 30-35 kisilik gruba kimse hayir diyemez hele su zamanda. ozellikle kaziklanmamak icin (yanlis anlamayin tabii ki siz de kaziklanmamayi biliyorsunuzdur mutlaka, ben deneyimlerimden bir kuple sunmak istedim) bir kac cesit fiks menu + 1 yerli alkollu alkolsuz icecek fiyati cikarttirin ve ekstra icileceklerin de mumkunse (eger misafirlerin de bir itirazi olmazsa) masada odenmesini siddetle isteyin. belli bir yuzde garsoniye parasi kakitmak isteyeceklerdir, bunun yerine de kisi basi bahsis belirleyin, 2 lira mesela. eger gece gidecekseniz ve canli muzik varsa kisi basi ne kadar aldiklarini sorun ve mumkunse almamalarini ya da kisi basi istedikleri fiyatin ucte birini onererek misafirlerinize bunu bahsise ek olarak yansitabiilirsiniz.kolay gelsin.

  • islakkedisudankorkmaz  (17.04.09 03:28:57 ~ 03:30:28)
teşekkür ederim, hallettim.

  • aithra  (17.04.09 10:52:16)