İnternetten alışveriş

merhaba duyuru sakinleri.

bankayla tek ilişkisi fatura yatırmak olan biri olarak internet üzerinden alışveriş yapmak istiyorum. Alacağım da kitap yani, ama işte mağaza fiyatıyla internet fiyatı epey farklı olduğundan internetten almak istiyorum.

havale ile yollama seçeneği var ama onda da havale ücreti alıyorlar sanırım bankalar o zaman da pek manası kalmıyor indirimli fiyatın.

banka hesabı açıp sanal kart çıkarayım dedim ama hesap açınca da yıllık bir miktar para alıyorlarmış. ee ne anladım bu işten, kitap alcam diye biriktirdiğim paradan bir miktar da bankalara haraç mı vereyim? yok mu bu işin bir çözümü? sanal kartın mantığı çok hoş, o tarz bir şey olsa da yıllık ücret falan alınmasa ne güzel olurdu.

varsa bir öneriniz beklerim. teşekkürler şimdiden.

kuveyttürk ve enpara gibi aidat, işletim ücreti falan kesmeyen bankalar var.

  • hjarteblod  (19.10.13 15:02:41)
havale için ücret alınmaz.
eft için alınabilir.

  • neyleyim  (19.10.13 15:05:31)
git kitapçıdan al. elinle dokun, kağıt kokusunu içine çek, arkasını oku. başka kitaplara da bak.

internetten almak demek, beklemek, ve bazen de sinir katsayını arttırmak demek aynı zamanda. kargo ücreti de vereceksin. hiç boşuna bulaşma madem şimdiye kadar bulaşmadın.
  • naksidil  (19.10.13 15:06:04)
ben tüm işlemlerinizi komisyonsuz yapabilirim. yeşillendirin.

  • start over  (19.10.13 15:11:53)
enpara ve paypal ikilisi de iş görür destekleyen sitelerde. bkm express de kullanılabilir yine enpara ile.

  • passion rules the game  (19.10.13 15:18:48)
@naksidil

ben de hiç bulaşmak istemiyorum da internet fiyatıyla mağaza fiyetı arasında epey fark oluyor. 1 2 tane kitap alacak olsam önemli değil de ayda 5 - 10 arası kitap alınca baya fark ediyor.

@hjarteblod @passion rules the game

enpara tam istediğim gibi gözüküyor, hesap işletim ücreti 0tl yazıyor da diğer bankalarda incelediğim kadarıyla bir de kart ücreti diye bir şey var yıllık, enparada onunla ilgili bir açıklama bulamadım da acaba kart ücreti alıyorlar mı?
  • burbat31  (19.10.13 15:34:50)
kart ücreti vs. hiç bir şey almıyorlar. her şey ücretsiz. yalnız verdikleri banka kartı, kredi kartı değil. yani paypal, bkm express gibi bir aracı veya alınacak sitenin bankamatik kartını kabul etmesi gerekiyor.

  • passion rules the game  (19.10.13 15:36:07 ~ 15:36:24)
bankamatik karti heryerde gecmez. yani enpara tam çözüm olmaz.

yardm istiyorsan mesaj at
  • ceycey e  (19.10.13 18:57:24)