geç cevap yazana cevap

salı akşamı birine mesaj attım. çarşamba sabah gürüldü yazdı. perşembe 22.00da cevap yazdı. bilerek yazmadığına eminim. ara ara online oldu. kusura bakma bayramdı misafirlerdi cevap yazamadım demiş.
şimdi buna ne yazılır ya da yazılır mı? ben süper bi albüm buldum gönderiyim mi diye msj atmıştm.

tabiki yazma bişey. soru mu bu

  • kedidir o kedi  (17.10.13 22:38:37)
hiç bişe yazılmaz.

  • ganyotçu  (17.10.13 22:38:41)
Ulan aynısı bana oldu günler bile aynı :) ben cevap yazmadım

  • fuerteventura  (17.10.13 22:39:14)
çok acil cevap gerektirmiyormuş bence çok takılacak bir şey yok. o an cevap vermese de olurmuş bence. genel bir şey bu. hele de meşgulse normal. girip daha acil şeylere cevap vermiştir o geç yazışında da. trip atmaya gerek yok. normal cevap ver gitsin.

  • kirazıseviyorum  (17.10.13 22:42:42)
Açık bir şekilde seni umursamıyor. "Sorun değil ya" tipinde cevap verme sakın. Görüldü yapıp bırakmalısın.

Unutma görüldü olacak kadar attığın mesaj penceresini açabiliyorsa ne kadar meşgul olursa olsun ayıp olmasın diye cevap verebilirdi sana.(eğer gerçekten meşgulse)
  • oddyseus  (17.10.13 22:43:15 ~ 22:44:28)
lan dünya meselesi haline getirmeyin şunu. canı istememiş yazmamış işte, kalbini de kırmak istememiş.

  • hope ender  (17.10.13 22:43:59)
ben mesela mobilden okuyorum bazen mesajlarımı. pc başına geçmeden yazmıyorum cevap. öyle bir durum olabilir.

  • ne nicki be  (17.10.13 22:44:22)
Bence cevap vermek istiyorsan ver.

Yok sen de görüldü yapıp bırak falan. İkili ilişkilerde ne zaman taktik uygular olduk lan!!
  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (17.10.13 22:44:44)
bazı insanların bayramları çok yoğun geçiyor.
misafiri falan geldiyse, işi gücü varsa o anda süper bir albümle ilgilenecek zaman bulamamış olabilir.

ya da çarşamba sabah görmüştür, o an işi vardır sonra cevaplarım demiştir, unutmuştur vs.
ne kadar anlamsızca şeyleri kafaya takıyorsunuz.

insanlara biraz alan tanımak lazım.
hazır olda durup her şeye anında cevap vermek zorunda değil kimse.
unutmuş da olabilir dediğim gibi.
üstelik önemli bir şey yazmamışsınız ve bayram günü insanın dalgaya düşmesi çok normal.
  • blatta hiberna  (17.10.13 22:46:17)
fazla umursamadığı kesin. umursadığım birine gerekirse tuvalete girer yine cevap yazardım ben. normal arkadaşlar yazınca aman sonra cevap veririm diyip bir şey yazmadığım çok olmuştur ama. normal arkadaşsa sıkıntı yok.

  • fayfim  (17.10.13 23:29:53)